Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

12.11.2018 — 15:10
Управлінням Держпраці розпочато масштабну акцію: «Повідом про незадекларовану працю»

Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області, органами місцевого самоврядування розпочинає масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю».

12.11.2018 — 14:55
Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2018 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 15-16 листопада 2018 року.

12.11.2018 — 14:15
НКРЕКП розробила рекомендації для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік

08 листопада 2018 року у м. Київ – Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розробила рекомендації щодо порядку дій замовників товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави або територіальної громади стосовно закупівлі електричної енергії на 2019 рік з урахуванням положень законів України «Про ринок електричної енергії» та «Про публічні закупівлі».

12.11.2018 — 12:29
СТОП – БУЛІНГ! Акція-застереження в обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г.Шевченка

Як не стати жертвою та протидіяти шкільному насиллю, які основні ознаки та причини цькування, як вчасного реагувати на них, яка відповідальність за шкільне насилля та які його наслідки… Про все це довідалися восьмикласники під час акції-застереження, яку провела працівник ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Хмельницькій області Марія Баранюк.

12.11.2018 — 12:22
Школярі ярмаркували – професії обирали

«Вже стало доброю традицією, щороку проводити ярмарки професій для майбутніх абітурієнтів. Тому, сьогоднішній захід – гарний привід допомогти школярам ознайомитися зі світом професій, професіями майбутнього, основними підходами щодо їх вибору, тенденціями на ринку праці, сучасними техніками пошуку роботи тощо», – наголосив директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

12.11.2018 — 11:58
Розпочалася перевірка стану військового обліку на території Хмельницької області

Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України в період з 12 по 16 листопада 2018 року комісією Генерального Штабу Збройних Сил України проводиться перевірка стану військового обліку на території Хмельницької області. Так, сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася спільна координаційна нарада за участю керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації на якій було доведено план перевірки і питання, що її стосуються.

12.11.2018 — 09:58
На вихідних пройшов сільськогосподарський ярмарок

10 листопада за ініціативи Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів та за підтримки обласної державної адміністрації у місті Хмельницькому пройшов передсвятковий сільськогосподарський ярмарок, приурочений до Дня працівників сільського господарства, у якому прийняли участь усі райони Хмельниччини.

09.11.2018 — 17:29
Арсен Аваков та Сергій Князєв з робочим візитом відвідали Хмельниччину

Сьогодні Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та голова Національної поліції України Сергій Князєв побували з робочим візитом на Хмельниччині. Спільно із керівництвом силових структур області високопосадовців на гостинній подільській землі привітав голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

09.11.2018 — 16:43
Хмельницькі ракетники урочисто відзначили річницю з дня заснування військової частини

Сьогодні 21-у річницю з дня заснування відзначила військова частина  А-4239 Збройних Сил України. Аналогів цій ракетній бригаді в Україні немає. Усі роки хмельницькі ракетники демонстрували високу професійну майстерність, відповідальність і витримку, вірність присязі та військовому обов’язку. Особовий склад бригади сьогодні стоїть на захисті східних кордонів держави  та виконує завдання у складі сил і засобів Операції Об’єднаних сил.

09.11.2018 — 15:38
У Хмельницькому провели «ХІ Подільські медичні читання»

8 листопада у залі Хмельницької обласної філармонії відбулася традиційна науково-практична конференція«ХІ Подільські медичні читання». Захід організували за підтримки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та за участю вченого складу Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова. Присвятили конференцію «Актуальним питанням надання медичної допомоги з питань внутрішніх хвороб».