Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

15.12.2017 — 16:16
Легендарний 8-й окремий полк спеціального призначення відзначає 55-ту річницю

Сьогодні, 15 грудня, легендарний 8-й окремий полк спеціального призначення Збройних Сил України відзначає 55-ту річницю створення військової частини.
Привітати особовий склад зі знаменною датою завітали т.в.о. заступника голови адміністрації Олег Гуменний, голова обласної ради Михайло Загородний, міський голова Олександр Симчишин, керівний склад та ветерани військової частини, інші поважні гості.

15.12.2017 — 14:34
Спілкування з студентами Хмельницького у форматі круглого столу

13 грудня у Хмельницькому національному університеті відбувся круглий стіл на тему «Державний фінансовий контроль: виклики сучасності». Перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи, професор Михайло Войнаренко привітав учасників з початком роботи круглого столу та представив начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області Анатолія Марценюка.

15.12.2017 — 14:00
Незалежний суд є гарантією нашого суверенітету – Президент

Незалежний суд є гарантією суверенітету України і саме задля забезпечення неупередженості, незалежності судів нашої держави проводилася судова реформа, наголошує Президент Петро Порошенко.

15.12.2017 — 12:09
Хмельницькі прикордонники відзначили 25 річницю з дня заснування Національної академії Держприкордонслужби України ім.Б.Хмельницького

14 грудня в Хмельницькі обласній філармонії відбулися урочисті нагоди 25-ї річниці з дня заснування першого у Україні ВУЗу, який розпочав підготовку кадрів для охорони державного кордону.  Постановою Кабінету Міністрів України  у 1992 році на базі Хмельницького вищого командного артилерійського училища  було створено Інститут Прикордонних військ України. У 1995 році Інститут став Академією, а у 1999 році Академія прикордонних військ ім. Богдана Хмельницького отримала статус Національної.

15.12.2017 — 09:42
Стартувала благодійна акція “Ялинка бажань”

З 15 по 28 грудня на Хмельниччині вже 6-й рік поспіль за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція «Ялинка бажань».

Метою акції є збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей, які виховуються одним з батьків, у сім’ях учасників АТО, переселенців.

За умовами акції, усі листи написані дітьми прикріплюются до новорічної ялинки. Волонтери запрошують усіх небайдужих громадян здійснити маленьку мрію дитини.

15.12.2017 — 09:24
Інновації, проблеми та спільні завдання на перспективу обговорювали на  методичній раді з питань профорієнтації  Хмельницького ОЦЗ

В Хмельницькому обласному центрі зайнятості 12 грудня 2017 року відбулося засідання методичної ради з питань професійної орієнтації населення. В роботі методичної ради участь взяли представники від 16 різних інституцій. 

15.12.2017 — 09:04
На Шепетівщині відбулось навчання з питань здійснення електронних закупівель через систему «ProZorro»

14 грудня відбувся семінар-навчання з питань здійснення електронних закупівель через систему «ProZorro» для розпорядників бюджетних коштів, суб’єктів господарської діяльності. Навчання проводив Координатор Центру компетенції ДП «ProZorro» у Хмельницькій області Олег Черненко.

14.12.2017 — 17:32
Управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації інформує

13 грудня 2017 року в приміщенні управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації відбулось перше засідання комісії з приймання-передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, яке проходило під головуванням начальника управління Олексія Дьоми за участі директора державного підприємства „Служба місцевих автодоріг” Сергія Матуса та інших членів комісії.

14.12.2017 — 16:42
Мінрегіон провів чергову селекторну нараду з питань розвитку будівельної галузі регіонів

14 грудня під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе відбулась всеукраїнська відео-нарада в режимі on-line з представниками органів місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування з актуальних питань регіонального розвитку та інших актуальних питань розвитку інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
Від Хмельниччини участь у відео-нараді взяли т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний, заступник голови адміністрації Валерій Олійник та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, які відповідають за реалізацію зазначених питань.

14.12.2017 — 16:25
Вітаємо переможців конкурсу “Юний Ейнштейн-2017”

З метою підвищення інтересу школярів до поглибленого вивчення природничих дисциплін; залучення учнів до науково-дослідницької діяльності та пошук креативних педагогів, зацікавлених в опануванні передових технологій навчання, пов’язаних із широким застосуванням цифрових вимірювальних комплексів, в рамках статутної діяльності, Національний Центр Мала академія наук України разом із НВП “Енглер” 8 грудня 2017 року завершив проведення пілотного проекту Всеукраїнського дистанційного конкурсу з цифрових вимірювань у шкільній освіті “Юний Ейнштейн-2017”.