Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

21.09.2018 — 16:37
Перші «пакунки малюка» вручено молодим сім’ям Ізяславщини

«Пакунки малюка» надійшли вже і на Ізяславщину, а саме до пологового відділення Ізяславської районної лікарні. Так, 21 вересня молоді батьки Марина та Михайло Васильняк із села Клубівка, які саме в цей   день виписувалися  отримали такий пакунок.

21.09.2018 — 14:03
Управління Держпраці: під гаслом «Ні! Зарплаті в тіні» відбулася акція на підтримку детінізації праці

Робоча група у складі представників управління Держпраці у Хмельницькій області, Головного управління Пенсійного фонду України в області, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради взяли участь у акції на підтримку детінізації праці.

21.09.2018 — 13:53
Вадим Лозовий привітав працівників машинобудування з професійним святом

Щорічно, у четверту неділю вересня в нашій державі відзначається професійне свято працівників машинобудування і приладобудування України.
Сьогодні, напередодні свята, в обласній державній адміністрації відбулися урочистості. До працівників та ветеранів підприємств машинобудівного комплексу Хмельниччини звернувся голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, який подякував присутнім за вагомий вклад в покращення економічної ситуації регіону.

21.09.2018 — 12:26
Хмельничани відзначили День партизанської слави

Сьогодні, вшановуючи наших земляків, що полягли у нерівній боротьбі з фашистськими загарбниками, заступник керівника апарату Андрій Дикий, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, представники міської влади, військовослужбовці, ветерани  та  громадськість поклали квіти на військовому кладовищі.

21.09.2018 — 10:27
Фахівців фінансових органів райдержадміністрацій навчають правильно складати проекти бюджетів

Починаючи з 2017 року, обласний бюджет, районні бюджети та бюджети міст обласного значення і об’єднаних територіальних громад відповідно до бюджетного законодавства складають у програмно-цільовому методі.

20.09.2018 — 17:02
Сильне громадянське суспільство – запорука успішної влади

20 вересня в облдержадміністрації з ініціативи Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства, за сприяння управлінь інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, молоді та спорту облдержадміністрації, громадської організації «Подільська правова ліга» та громадської ради при ОДА відбувся тренінг «Як зареєструвати громадську організацію?».

20.09.2018 — 14:27
КОНКУРС «Онлайн-сервіси: безпечна громада»

Українська Фундація Правової Допомоги при підтримці програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» оголосила конкурс «Онлайн-сервіси: безпечна громада».

20.09.2018 — 13:48
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Сьогодні у цій залі Верховної Ради України голосуватимуть за зміни до Основного закону про незворотність курсу на набуття членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Користуючись нагодою, закликаю всіх вас, шановні народні депутати, підтримати цю ініціативу та скерувати цей документ на експертизу до Конституційного суду. Цей проект цілком і повністю відповідає нашим національним інтересам і відповідає настроям більшості нашого суспільства.

20.09.2018 — 13:11
Ще 3 громади Хмельниччини отримали шанс на допомогу у створенні ЦНАП за підтримки U-LEAD

У липні 2018 року команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила другий раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору, у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала 157 заявок від органів місцевого самоврядування та відібрала 118 громад для подальшого аналізу їх спроможності та розробки Технічних Завдань для створення ЦНАП. Серед них і 3 громади з Хмельниччини.

20.09.2018 — 12:20
Відродження села: в Ізяславському районі відкрили перші дві сімейні молочні ферми

19 вересня на Ізяславщині відбулося урочисте відкриття сімейних молочних ферм «Світанок» у господарстві Тетяни та Михайла Юрчуків у селі Топори (Топорівська сільська рада) та «Лісова пісня» у господарстві Бориса та Ірини Гуменюків в селі Покощівка (Михнівська сільська рада).