Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

23.06.2017 — 14:09
Григорій Ващук: Дозвіл на завезення львівського сміття на Староушицьке сміттєзвалище ні в письмовій, ні в усній формі не надавався

Про це повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Григорій Ващук, спростовуючи інформацію, що з’явилась на окремих інтернет-ресурсах.

23.06.2017 — 13:06
Більше 1000 хмельничан взяли участь в пробігу «Олімпійський день»

Сьогодні у м.Хмельницькому відбувся Обласний спортивний комплексний захід, приурочений до Міжнародного олімпійського дня. Його провела Хмельницька обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України за підтримки управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, спільно з Національним олімпійським комітетом України в Хмельницькій області та управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради.

23.06.2017 — 12:20
В. Кальніченко: обласна влада завжди буде підтримувати вітчизняного виробника

21 червня, на базі Волочиського машинобудівного заводу ПАТ “Мотор Січ” відбулося розширене засідання правління Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області (ХСПП) та Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області (ООРХО).

23.06.2017 — 11:44
Унікальність природно-заповідної території Хмельниччини – «Мальованка»

З метою збереження, відтворення та раціонального використання біологічного та ландшафтного різноманіття Малого Полісся, яке має важливе природоохоронне, естетичне, наукове, оздоровче, освітнє та рекреаційне значення, в 1999 році на території Шепетівського та Полонського районів Хмельницької області створено регіональний ландшафтний парк «Мальованка» площею 15660,3 га. Завдяки цьому, відповідній території надано статусу території та об’єкта природно-заповідного фонду.

23.06.2017 — 11:32
Прийнято Закон «Про енергоефективність будівель», – Зубко

Закон 4941-д «Про енергетичну ефективність будівель» дає українським родинам маршрутну карту для проведення енергоефективних заходів та можливість зменшити тиск комунальних тарифів. Це один з ключових законів у реформі енергоефективності. Він визначає правові, економічні та організаційні засади енергетичної ефективності будівель. Про це наголосив  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, виступаючи у Верховній Раді на підтримку закону.

22.06.2017 — 17:52
Навчальний семінар за результатами підсумків ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

Сьогодні у Новій Ушиці розпочався дводенний навчальний семінар за результатами ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У семінарі взяли участь представники 20 районів Хмельницької області, обласні контактні особи з підтримки місцевої влади в реплікації методології Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» та впливу громади на місцевий розвиток, районні координатори Проекту.

22.06.2017 — 17:08
У Хмельницькому районі урочисто зустріли військовослужбовців, що повернулись із зони АТО

22 червня з нагоди повернення військовослужбовців із зони антитерористичної операції у військовій частині А3013, що дислокується у с. Грузевиця відбулись урочистості.

22.06.2017 — 15:56
До Року Японії в Україні

2017 – Рік Японії в Україні. В рамках проекту “Загадкова Японія” в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка відбулася “Вечірка по-японськи”. Читачі ближче познайомилися з загадковою країною, поринули у світ звичаїв та традицій дивовижної Японії.

22.06.2017 — 15:40
Волонтери Ізяславщини відправили захисникам України відновлений автомобіль УАЗ

21 червня група волонтерів Ізяславського району вирушила на схід України, щоб передати захисникам України черговий відновлений автомобіль УАЗ.

22.06.2017 — 15:32
Управління Держпраці: особливості законодавчого регулювання праці сезонних працівників

Управління Держпраці у Хмельницькій області надало роз’яснення стосовно особливостей законодавчого регулювання тимчасових та сезонних працівників.