Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

20.07.2018 — 17:54
“Конкурси на проведення дорожніх робіт мають бути прозорими”, – В.Лозовий

20 липня в облдержадміністрації відбулася зустріч голови облдержадміністрації Вадима Лозового із представниками підрядних організацій, що стали переможцями в тендерах на виконання ремонтних доріг місцевого значення. Також участь в роботі взяли заступник голови облдержадміністрації Олег Гуменний та директор ДП “Служба місцевих автодоріг” Сергій Матус.

20.07.2018 — 17:12
О. Сукманова: Метою створення антирейдерських штабів є відновлення довіри до влади

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового за участю заступника Міністра юстиції України з питань державної реєстрації Олени Сукманової, представників сільськогосподарських підприємств (агровиробників) області відбулося засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (антирейдерського штабу).

20.07.2018 — 11:30
Для подолян запрацював офіс «Open Space»

Сьогодні заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова спільно з головою обласної державної адміністрації Вадимом Лозовим відкрили у м. Хмельницькому центр з надання послуг у сфері ДРАЦС, який працюватиме у форматі «Open Space».

20.07.2018 — 10:54
У Хмельницькому обласному центрі зайнятості відбулася підсумкова нарада в режимі відео конференції

19 липня, на базі Хмельницького обласного центру зайнятості, відбулася нарада в режимі відео конференції «Про підсумки роботи Хмельницької обласної служби зайнятості за січень-червень 2018 року з питань основної та фінансово-господарської діяльності, та визначення завдань на найближчий період». До участі у нараді були запрошені керівний склад обласного, директори, технологи-організатори – заступники директорів, начальники відділів районних філій Хмельницького обласного центру та базових центрів зайнятості.

20.07.2018 — 10:49
Бюджети Хмельниччини в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв отримали 1,5 млн гривень

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад Хмельниччини сумарно акумульовано 18,2 млн гривень. З них на рахунках обласної ради – 1,4 млн грн, міст обласного значення – 217 тис грн, районних рад – 2,9 млн грн, сільських, селищних і міських рад – 13,7 млн гривень.
Найбільше коштів знаходиться у розпорядженні місцевих рад Городоцького (8,6 млн), Хмельницького (2,5 млн), Ярмолинецького (1,6 млн), Кам’янець-Подільського (1,3 млн) районів Хмельницької області.

20.07.2018 — 09:41
Регіональним фондом підтримки підприємництва надана фінансово-кредитна підтримка двом суб’єктам підприємництва на загальну суму 924 тис. гривень

В першій половині липня Регіональним фондом підтримки підприємництва по Хмельницькій області, згідно рішення Інвестиційної ради від 19 червня 2018 року, була надана фінансово-кредитна підтримка двом суб’єктам підприємництва на загальну суму 924 тис. гривень на пільгових умовах.

19.07.2018 — 19:59
В облдержадміністрації обговорили шляхи підвищення ефективності використання коштів ДФРР

Сьогодні в облдержадміністрації у форматі круглого столу відбулася зустріч представників обласної влади,  Мінрегіонбуду та Групи радників з впровадження державної регіональної  політики України  Програми «U-LEAD з Європою», членів обласної конкурсної комісії з відбору проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватись за рахунок ДФРР, представників суб’єктів регіонального розвитку  Хмельницької області.

19.07.2018 — 15:41
В. Кальніченко: Питанню легалізації заробітної плати та зайнятості населення необхідно приділити максимум уваги

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.  До участі у засідання були запрошенні керівники підприємств-боржників та арбітражний керуючий, окремі керівники районів та міст обласного значення, представники правоохоронних органів.

19.07.2018 — 14:29
Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у червні 2018 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому.

Протягом червня 2018 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря формальдегідом середньомісячні концентрації якого становили 1,23 ГДК (у 2017 році формальдегід — 1,71 ГДК). По іншим забруднюючим речовинам, за якими велись спостереження, перевищень гранично допустимих концентрацій не зафіксовано.

19.07.2018 — 13:37
В. Кальніченко ознайомився з ходом жнивних робіт

З метою контролю за збором врожаю зернових культур, 18 липня перший  заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко спільно з директором Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Олегом Омелянюком здійснили виїзд до Городоцького, Чемеровецького та Дунаєвецького районів. Посадовці відвідали поля де проводить збір врожаю ПП “Поділля – Агро”, ТОВ “Агрохолдінг – 2012” та СГК “Литава”. Також Володимир Ілліч та Олег Омелянюк ознайомились з роботою фермерського господарства “Вікторія” смт. Смотрич.