Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

09.03.2017 — 16:30
Обговорено питання підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт

Сьогодні під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка відбулася відеоконференція з питань підготовки та проведення комплексу весняно-польових робіт та сертифікації насінництва у 2017 році.
Від Хмельниччини участь у відеоконференції взяли заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрацій Вадим Конончук, заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Олександр Садов’юк, директор Хмельницької державної сільськогосподарської дослідної станції НААН України Віктор Молдован та інші обласні служби АПК.

09.03.2017 — 15:56
Районні заходи з нагоди відзначення 203-ї річниці з дня народження Великого Кобзаря

Весна 9 березня 1814 року подарувала нашій нації надію на відродження з попелища власної культури. Цією надією став геній культурної та філософської думки, художник, славетний син української нації – Тарас Григорович Шевченко.

Сьогодні, 9 березня, жителі Ізяславського району в черговий раз засвідчили повагу та вшанували світлу пам’ять Великого Кобзаря.

09.03.2017 — 15:27
До відома активної студентської молоді! «IX Зимова Студреспубліка»

До відома активної студентської молоді! 10-13 березня 2017 року у Карпатах, на Буковині, у готельному комплексі «Гірський світанок» (гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово», с.Мигове, Вижницький район, Чернівецька область) проходитиме ключова інтелектуальна подія сезону – «IX Зимова Студреспубліка» на тему: «Нова індустріалізація України». Метою  зазначеного проекту є сприяння розвитку підприємницьких навичок, підвищення рівня суспільної активності молоді, проведення діалогу щодо […]

09.03.2017 — 15:11
О.Корнійчук: символ Великого Кобзаря крізь роки залишається в пам’яті кожного українця

Тарас Григорович Шевченко – це слава і гордість українського народу. Це людина, котра зуміла винести з історії такі уроки державотворення, що спонукають українців будувати самодостатню Українську державу.
У четвер, 9 березня, з нагоди Дня народження Великого Кобзаря, Тараса Шевченка, відбулось покладання корзин та квітів за участю голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, голови обласної ради Михайла Загородного, міського голови Олександра Симчишина, представників силових структур, та громадськості області.

09.03.2017 — 12:24
Стартувала акція “Обніміться ж, брати мої, Молю вас, благаю!”

З нагоди 203-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т.Г. Шевченка та обласній бібліотеці для юнацтва стартувала акція “Обніміться ж, брати мої, Молю вас, благаю!”.

Мета акції – зібрати книги для дітей та молоді, які проживають у зоні проведення антитерористичної операції.

09.03.2017 — 12:20
Діти Хмельниччини відвідують театр в рамках мистецького проекту

За сприяння та підтримки голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука, управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації обласний академічний музично-драматичний театр імені М. Старицького започаткував мистецький проект, в рамках якого діти з усіх куточків нашого краю знайомляться з історією та сьогоденням театру, творчістю акторів, переглядають вистави.

09.03.2017 — 12:15
Управління Держпраці: на конкурс «Охорона праці очима дітей» надійшло більше тисячі дитячих малюнків

В Управлінні Держпраці у Хмельницькій області відбулося засідання обласного журі першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». На журі було покладено нелегке завдання – серед 1021 дитячого малюнку обрати найкращі роботи у трьох вікових категоріях від 6 до 18 років.

09.03.2017 — 12:02
Лікарі-лаборанти звітували за результатами роботи у 2016 році

9 березня у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру відбувся семінар-нарада лікарів-лаборантів лікувально-профілактичних закладів Хмельницької області.

09.03.2017 — 10:58
Президент нагородив видатних українок державними нагородами

Напередодні 8 березня Президент Петро Порошенко нагородив видатних українок: військовослужбовців Збройних Сил за контрактом, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, волонтерів, представниць мистецтва і культури, видатних лікарів, вчителів та науковців.

Відзначив Президент державними нагородами і прекрасних жінок Хмельниччини.

09.03.2017 — 10:05
Голови ОТГ Хмельниччини переймали досвід реалізації проектів в громадах Чернівецької області

6 лютого майже 30 керівників та представників об’єднаних територіальних громад Хмельницької області та структурних підрозділів облдержадміністрації взяли участь у навчальній поїздці з метою ознайомлення з кращими практиками реалізації проектів в громадах Чернівецької області.