Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

29.03.2017 — 18:14
Відбувся обласний семінар-практикум для організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Сьогодні у Хмельницькому відбувся обласний семінар-практикум для організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) в містах, районах, територіальних громадах Хмельницької області Технології впровадження Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри ’’Сокіл” (’’Джура”) в системі освіти”.

29.03.2017 — 17:34
Робочий візит на Хмельниччину заступника Міністра інфраструктури України Лавренюка Юрія Федоровича

Розпочинаючи свій візит на Хмельниччині, Юрій Лавренюк та голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук відвідали комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький».
У продовженні робочого візиту посадовці оглянули стан доріг Хмельниччини та хід ліквідації ямковості.

29.03.2017 — 16:52
У Хмельницькому районі проведено командно-штабні навчання

Згідно з Планом основних заходів з підготовки територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту Хмельницької області на 2017 рік, 29 березня поточного року під керівництвом начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Євгена Данилюка, проведено командно-штабне навчання з Хмельницькою районною ланкою територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту за темою: «Дії органів управління, сил та засобів цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного характеру та терористичних проявів».

29.03.2017 — 16:22
«Староста та громадськість» – продовжуємо навчання!

28-29 березня 2017 року старости Дунаєвецької та Полонської міських об’єднаних територіальних громад навчались за програмою тематичного короткострокового семінару “Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення”.

29.03.2017 — 15:48
Відбулась відео-конференція щодо порядку виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції

28 березня під головуванням Першого заступника Міністра аграрної політики і продовольства України Максима Мартинюка відбулась відео-конференція щодо порядку виплати бюджетної дотації для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. Від Хмельниччини участь у конференції взяли представники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

29.03.2017 — 15:37
Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у лютому 2017 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому.

29.03.2017 — 15:04
В адміністрації обговорили питання практичних аспектів боротьби з контрафактною продукцією

Сьогодні відбулося засідання Координаційної ради з питань сприяння впровадженню заходів щодо захисту прав інтелектуальної власності при облдержадміністрації.

29.03.2017 — 14:27
Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання

28 березня на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді, з метою підвищення професійного рівня, творчої активності керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання, проведено засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання на тему: «Підвищення ефективності гурткових занять шляхом впровадження інновацій».

29.03.2017 — 12:59
Молодь Хмельниччини надає перевагу Інтернету

Фахівцями Хмельницької обласної служби зайнятості проведено опитування з метою виявлення основних джерел отримання молоддю актуальної інформації та з’ясування їх уподобань. Опитування проводилося серед молоді, яка навчається в навчальних закладах міста Хмельницького та Кам’янця-Подільського.
За результатами опитування можна зробити висновок, що більшість молодих людей, а це – 86% надає перевагу Інтернету. При цьому 89% – користується ним практично щодня, більше половини – використовує Інтернет для самоосвіти, навчання, отримання корисної інформації та новин.

29.03.2017 — 11:33
Чемпіонат України з хортингу серед чоловіків, юніорів та кадетів

25-26 березня 2017 року у спортивному залі Університету Державної фіскальної служби України в місті Ірпінь (Київська область), відбувся Чемпіонат України з хортингу. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з усіх куточків України.

Організатором змагань виступила Українська Федерація Хортингу за підтримки Міністерства молоді та спорту України.