Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

05.04.2017 — 18:12
Не менше 10% коштів ДФРР йтимуть на фінансування спортивної інфраструктури та енергоефективності, – Геннадій Зубко

Ми забезпечили спрямування коштів ДФРР на фінансування інвестиційних програм і проектів щодо розвитку спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних і медичних закладів. Фінансування буде на рівні не менше 10% коштів ДФРР за кожним з таких напрямків. Про це заявив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

05.04.2017 — 18:04
Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії підкорив австрійських поціновувачів музичного мистецтва

Днями Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії повернувся з м.Вінер Нойштадт під Віднем (федеральна земля Нижня Австрія), де з з великим успіхом пройшов їх концерт.

05.04.2017 — 17:50
Після капітального ремонту відкрито інфекційне відділення Шепетівської ЦРЛ

5 квітня відбулось відкриття оновленого інфекційного відділення Шепетівської ЦРЛ. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук, міський голова Михайло Полодюк, головний лікар ЦРЛ Валентина Савчук, благодійники, громадськість та представники ЗМІ.

05.04.2017 — 17:45
Спільна молитва за мир в країні

Спільну молитву зачитав голова Духовної ради, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній. Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник, заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, громадськість міста.

05.04.2017 — 17:40
На Хмельниччині стартував щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

Нагадуємо, що з метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань у період з 16 березня по 15 травня 2017 року у Хмельницькій області проводиться щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

05.04.2017 — 17:34
Первинна медицина має бути в центрі уваги реформи охорони здоров’я , – Зубко

Первинна медицина має бути в центрі уваги реформи охорони здоров’я. В першу чергу, йдеться про повернення педіатрії та підсилення дільничних лікарів. Про це заявив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час розгляду законодавчого пакету щодо реформи галузі охорони здоров’я.

05.04.2017 — 15:47
Відбувся VІІ Чемпіонат України з Комбат Дзю-дзюцу серед чоловіків, юніорів, юнаків та молодших юнаків

01-02 квітня 2017 року в манежі ЦСК ЗСУ м. Київ відбувся VІІ Чемпіонат України з Комбат Дзю-дзюцу серед чоловіків, юніорів, юнаків та молодших юнаків. У змаганнях прийняли участь понад 350 спортсменів з 16 областей України. Організатором змагань виступила Федерація Комбат Дзю-дзюцу України за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

05.04.2017 — 12:07
Всеукраїнський фестиваль-конкурс для учнів професійно-технічних навчальних закладів освіти «Гумор і сміх об’єднують всіх»

З 31 березня по 04 квітня 2017 року у м. Львові проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс для учнів професійно-технічних навчальних закладів освіти «Гумор і сміх об’єднують всіх».
У фестивалі прийняли участь близько 20 учасників з усіх регіонів України.
Розпочали фестиваль учні з Хмельниччини.

05.04.2017 — 10:50
Компанія «Євроіндекс» за сприяння Міністерства інфраструктури України з 7 по 9 квітня 2017 року організовує проведення другої міжнародної виставки електротранспорту PLUG-IN UKREINE в приміщені виставкового центру «КиївЕкспоПлаза»

Компанія «Євроіндекс» за сприяння Міністерства інфраструктури України  з 7 по 9 квітня 2017 року організовує проведення другої міжнародної виставки електротранспорту PLUG-IN UKREINE в приміщені виставкового центру  «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул. Салютна, 2-Б). Контактна інформація: директор виставки Носар Ірина за тел. (067) 2323417, e-mail:nosar@eindex.kiev.ua Поділитись —

05.04.2017 — 10:14
Шепетівський район долучився до всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

4 квітня до посадки зелених насаджень долучилися керівники та працівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Шепетівського району. Голова районної державної адміністрації Роман Підопригора, голова районної ради Петро Дзяворук та депутати ради взяли участь в акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». В рамках заходу на площі 0,5 га було посаджено лісову культуру дуба звичайного на території Климентовицького лісництва.