Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

21.04.2017 — 17:36
У Департаменті охорони здоров’я провели чергову колегію

20 квітня в актовій залі Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА відбулася чергова колегія ДОЗ. У ході засідання учасники заслухали інформацію про удосконалення екстреної медичної допомоги області, стан медичного обслуговування ветеранів війни, бойових дій та учасників АТО в краї, а також про особливості фінансування закладів охорони здоров’я області у 2017 році.

21.04.2017 — 16:38
Провідним митцям області, обдарованим дітям і творчій молоді вручили сертифікати на персональні стипендії

Сьогодні т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка урочисто вручив сертифікати на персональні стипендії провідним митцям області та обдарованим дітям і творчій молоді.

21.04.2017 — 16:16
Проведення презентації комплексу автоматичного зварювання труб ПАТ «Завод «ТЕМП»

20 квітня на території ПАТ «Завод «ТЕМП» відбулась презентація комплексу автоматичного зварювання неповоротних стиків труб, аналогів якому в Україні немає.

Захід відвідали голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, т.в.о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Олег Гуменний, директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Гриневич.

21.04.2017 — 15:31
27 квітня 2017 року у м. Одеса проводять Міжнародний форум “Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи”.

Торгово-промислова палата України спільно з Одеською Національною Академією зв’язку ім. О.С. Попова та Офісом ефективного регулювання (BRDO) 27 квітня 2017 року у м. Одеса проводять Міжнародний форум “Цифрова Україна – виклики, можливості і перспективи”. У роботі Форуму візьмуть участь керівники транснаціональних компаній – лідерів ІТ сфери, провідні міжнародні та вітчизняні експерти (у тому числі транснаціональних […]

21.04.2017 — 14:34
25 квітня Його Високоповажність Мартін Хаґстрьом – Посол Швеції в Україні, перебуватиме у Хмельницькому з регіональним візитом.

25 квітня Його Високоповажність Мартін Хаґстрьом – Посол Швеції в Україні, перебуватиме у Хмельницькому з регіональним візитом. Під час візиту він зустрінеться із представниками місцевих органів влади, а також відвідає тренінг для тренерів «Ефективне управління освітою» для представників регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти організований в рамках Шведсько-Українського проекту “Підтримка децентралізації в Україні”. Програма перебування Надзвичайного […]

21.04.2017 — 14:25
24 квітня 2017 року відбудеться врочисте відкриття офісу відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в Хмельницькій області, який було створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

24 квітня 2017 року відбудеться врочисте відкриття офісу відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» в Хмельницькій області, який було створено за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Участь у відкритті офісу братимуть: Валерій Олійник, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації, Неоніла Андрійчук, перший заступник голови Хмельницької обласної ради, Віктор Ветцель, керівник відділу управління Програмою «U-LEAD з Європою», представники […]

21.04.2017 — 12:37
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 21.04.2017 року

  До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 175,3 млн.грн., що становить 95,8% до показників, затверджених обласною радою на січень-квітень  поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 2687,9 млн. грн. або 98,3 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на […]

21.04.2017 — 12:01
Інформація про проведення оздоровлення та відпочинку дітей області влітку 2017 року

Відповідно до Закону України “Про оздоровлення та відпочинок дітей” та Обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей до 2018 року протягом оздоровчої кампанії 2016 року організованими формами відпочинку та оздоровлення було охоплено 37,2 тис. дітей, або 30,2% від загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років, з них — 27,7 тис. дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки або 42% від загальної кількості дітей пільгових категорій.

21.04.2017 — 11:13
Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

19 квітня відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області під головуванням начальника ГТУЮ у Хмельницькій області Віктора Худняка.

21.04.2017 — 10:55
Натуралісти Хмельниччини представляли позашкільну освіту краю в Національній АПН України

19 квітня 2017 року в м. Києві Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України та Інститут проблем виховання НАПН України провели круглий стіл «Позашкільна освіта: стан, виклики, перспективи», де, за запрошенням його організаторів, позашкілля Хмельниччини представляли Хмельницький обласний ЕНЦУМ та Шепетівський міський ЦЕНТУМ – кращий в Україні серед міських профільних позашкільних навчально-виховних закладів.