Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

31.05.2017 — 16:34
У Кам’янці відкрито конференцію з енергоефективності у сфері теплопостачання

Сьогодні в Кам’янці-Подільському розпочала роботу спільна конференція Програми «DemoUkrainaDH» та Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» «Енергоефективні демо-проекти в секторі теплопостачання України».

31.05.2017 — 15:49
Інформація щодо забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на Хмельниччині

За інформацією управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, відповідно до регіональної Програми у комунальну власність передбачалося передати 64 гуртожитки, на які поширюється дія Закону України „Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків”, який захищає житлові права мешканців гуртожитків..

31.05.2017 — 15:24
Школа знань,  школа духовності…

31 травня 2017 року у Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася науково-практична конференція «Духовно-моральне виховання молоді в контексті концепції «Нової української школи». В її роботі взяли участь управлінці, науковці, методисти, вчителі, священнослужителі Хмельниччини, а також гості з НУ «Острозька академія».

31.05.2017 — 12:53
На Хмельниччині проведено антитерористичні тактико-спеціальні навчання

Відповідно до плану роботи Антитерористичного центру при управлінні СБУ в Хмельницькій області в період з 29 по 30 травня у м.Нетішин Хмельницької області відбулися антитерористичні тактико-спеціальні навчання з протидії терористичним загрозам.

31.05.2017 — 12:29
В облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи Мінрегіону з розв’язання проблем мешканців гуртожитків

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства при Кабінеті Міністрів України з розв’язання проблем мешканців гуртожитків.

31.05.2017 — 11:22
Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у святі нагородження переможців обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», яке відбудеться 2 червня 2017 року о 11.00 годині в актовому залі Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, за адресою вул. І.Франка 2/2, 3 поверх.

Напередодні Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища відбудеться нагородження переможців обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини» У березні 2017 року у Хмельницькій області стартував щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини». Конкурс проводився Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації. У Конкурсі прийняли участь учні загальноосвітніх, […]

31.05.2017 — 09:55
Візит керівника Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на Кам’янеччину

29 травня Кам’янеччину з робочим візитом відвідав директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Омелянюк.
Основною метою поїздки було ознайомлення з роботою агропромислового комплексу Кам’янець – Подільського району. Олег Тимофійович разом з заступником голови адміністрації Миколою Чумаком та начальником відділу агропромислового розвитку Надією Сузанською відвідали декілька підприємств району.

30.05.2017 — 20:02
Попередження про грози та шквали

За даними Укргідрометцентру 31 травня в Хмельницькій області грози, в окремих пунктах град та шквали 15-20 м/с.

30.05.2017 — 17:51
Коментар Президента щодо рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Щойно Сенат Королівства Нідерланди, верхня палата парламенту, схвалив рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Набуття чинності Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі та безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно за десять днів, – це є надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до Об’єднаної Європи.
Ми твердо налаштовані йти до нашої стратегічної мети. Це гарантія нашої свободи, незалежності та територіальної цілісності. Європа – це наш цивілізаційний вибір.

30.05.2017 — 17:49
“Тиждень машинобудування в області ” офіційно відкритий

З метою популяризації робітничих професій серед молоді Хмельниччини, задля збереження на теренах області та недопущення виїзду за кордон кваліфікованих робітничих кадрів, робочою групою з питань організації та проведення конкурсу “Кращий за професією” при облдержадміністрації, прийнято рішення про проведення «Тижня машинобудування в області», що триватиме з 30.05.17 по 02.06.17 року.

Відтак, 30 травня, на базі Вищого професійного училища № 11, відбулося офіційне відкриття “Тижня машинобудування в області”.