Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

03.05.2017 — 17:38
Олег Гуменний: Популяризація робітничих професій сприятиме професійному самовизначенню випускників шкіл

3 травня під головуванням т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулося чергове засідання робочої групи з організації та проведення конкурсу “Кращий за професією” (серед робітничих спеціальностей).

03.05.2017 — 15:49
Інформація щодо виконання основних показників місцевих бюджетів області за  січень-квітень 2017 року

  У січні – квітні 2017 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 1 427,1 млн.грн., що 445,0 млн.грн. або на 45,3 відсотка більше ніж у  відповідному періоді минулого року, в тому числі доходи обласного бюджету склали 193,6 млн.грн. і зросли до січня-квітня 2016 року на 58,3 млн.грн. або на  43,1 відсотка. Обсяг надходжень загального […]

03.05.2017 — 15:47
Держенергоефективності спільно з місцевими органами влади започатковує масштабне впровадження енергоменеджменту у бюджетних установах

Голови облдержадміністрацій та міських рад взяли на себе зобов’язання впроваджувати системи енергоменеджменту у школах, дитсадках, лікарнях та інших бюджетних закладах. Надавати їм підтримку у цьому буде Держенергоефективності. Про це йдеться у Меморандумах, підписаних сторонами у ході III Форуму енергоефективного партнерства.

03.05.2017 — 12:39
У Хмельницькому обласному госпіталі ветеранів війни навчали медико-психологічній реабілітації учасників АТО

28 квітня в актовій залі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни відбувся семінар-практикум на тему організації медико-психологічної реабілітації учасників АТО.

03.05.2017 — 12:25
Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку, а також на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»: -головного спеціаліста відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики управління з питань розвитку підприємництва та […]

03.05.2017 — 12:01
На Шепетівщині вшанували пам’ять Ревазо Циклаурі

Нещодавно у краєзнавчому відділі музею Миколи Островського, біля експозиції «Борці за Україну», відбулась година пам’яті, приурочена річниці загибелі в зоні АТО Ревазо Циклаурі.

03.05.2017 — 10:13
В рамках сприяння просування вітчизняних товарів на зовнішні ринки повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, компанія «Sament Management LTG» висловлює зацікавленість у налагодженні співпраці з українськими виробниками рослинної олії та звертається з проханням надати детальну інформацію щодо закупівельної вартості даної продукції.

В рамках сприяння просування вітчизняних товарів на зовнішні ринки повідомляємо, що за інформацією Посольства України в Республіці Таджикистан та Ісламській Республіці Афганістан, компанія «Sament Management LTG» висловлює зацікавленість у налагодженні співпраці з українськими виробниками рослинної олії та звертається з проханням надати детальну інформацію щодо закупівельної вартості даної продукції. Щомісячний об’єм купівлі рослинного масла становить 5 […]

03.05.2017 — 10:05
Команда Хмельниччини посіла третє місце на чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

В селищі Мирогоща, що на Рівненщині, пройшов чемпіонат України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації. В змаганнях взяли участь понад 100 спортсменів з 12 областей та м.Києва.

03.05.2017 — 10:04
Президент підписав Закон України щодо діяльності закладів охорони здоров’я

Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я” (№ 2002-VІІІ), ухвалений Верховною Радою 6 квітня цього року, передбачає впровадження заходів із реформування системи охорони здоров’я України задля створення мережі державних та комунальних медичних закладів з достатнім рівнем самостійності для ефективного та своєчасного медичного забезпечення населення.

03.05.2017 — 09:56
Хмельничани привезли нагороди з чемпіонату України з кульової стрільби

Черговий рекорд за кількістю нагород встановила збірна команда області на чемпіонаті України з кульової стрільби. Цього разу це були змагання серед юніорів та юніорок – вік спортсменів до двадцяти одного року. Як і на всіх попередніх змаганнях, не було рівних хмельничанам у стрільбі з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені.