Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

04.05.2017 — 18:02
Захист вітчизняної культурної і духовної спадщини Хмельниччини

«Відтворення історичного середовища м. Старокостянтинова» – тема круглого столу, що відбувся 27 квітня 2017 року у приміщені Замку князів Острозьких, що у місті Старокостянтинові.

04.05.2017 — 17:51
ПАТ «Укрелектроапарат» привітали з 60 – річчям

60 років діяльності – найкраще свідчення професіоналізму керівництва та трудового колективу підприємства, яке у непростий час не тільки продовжує свою діяльність, але й багато працює для досягнення високих стандартів у своїй роботі.
Привітати колектив підприємства з нагоди свята завітали директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Гриневич, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, міський голова Олександр Симчишин, керівники підприємств, установ та організацій міста.

04.05.2017 — 17:14
Боротьба з браконьєрством на водоймах Хмельниччині триває

України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» та вилучено близько 2 км. сітки-ятеря. До водного об’єкту повернуто понад 40 кг. риби.
Нагадаємо, весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів на водоймах Хмельницької області триватиме до 29 червня поточного року.

04.05.2017 — 16:38
У квітні попит ОСББ на програму з утеплення житла зріс утричі порівняно з березнем

Утеплити і заощадити, а ще й підвищити вартість квартир у будинку –таку стратегію дій обирають все більше ОСББ в Україні. Лише за останні 5 робочих днів 29 ОСББ стали учасниками Урядової програми «теплих» кредитів і залучили на різні енергоефективні заходи більше 7 млн гривень. Це утричі більше ніж позаминулого тижня. Тоді 13 ОСББ отримали в держбанках більше 2,1 млн гривень.

04.05.2017 — 16:36
Президент підписав закони щодо підвищення соціального захисту військових та членів їх сімей

Президент Петро Порошенко в присутності Міністра оборони Степана Полторака, Начальника Генерального штабу Віктора Муженко та координаторів центрів допомоги учасникам АТО Олексія Ліпіріді та Анни Янчевської підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення рівня соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей» та Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання членам сімей загиблих пільг без урахування середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

04.05.2017 — 16:29
5 травня о 11.00 у сесійній залі Будинку Рад відбудеться зустріч керівництва області з активом ветеранських організацій, дітьми війни, учасниками антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

5 травня о 11.00 у сесійній залі Будинку Рад відбудеться зустріч керівництва області з активом ветеранських організацій, дітьми війни, учасниками антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.   Поділитись —

04.05.2017 — 16:24
В обласному госпіталі ветеранів війни відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення

Сьогодні з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в обласному госпіталі ветеранів війни відбулася зустріч представників обласної влади з ветеранами війни, що перебувають на лікуванні в закладі. Від облдержадміністрації ветеранів зі святом привітав т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка.

04.05.2017 — 16:23
Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари  станом на 27 квітня 2017 року  

Цінова ситуація на основні продовольчі товари та послуги в області залежить від загальноекономічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України.

Так, за даними Держкомстату України станом на 27 квітня 2017 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (20 позицій з 23) є нижчими ніж середні ціни по Україні.

04.05.2017 — 16:17
Відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді

29 квітня 2017 року у м. Хмельницькому відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді. Спартакіада, яка за результатами першого етапу зібрала найсильніші команди чи не з усіх куточків нашого краю, – це ще одна нагода наголосити на необхідності формування у підростаючого покоління престижу військової служби та пропаганди здорового способу життя, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.

04.05.2017 — 15:37
Хмельницькі велосипедисти повернулися з Рівного з перемогою

26 квітня в Рівному пройшов перший етап чемпіонату України в командному заліку серед юнаків і дівчат в 2 вікових категоріях.