Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

05.05.2017 — 16:40
9 травня о 10.00 відбудуться меморіальні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи пройдуть на військовому кладовищі, Меморіалі Слави, Вічний вогонь.

9 травня о 10.00 відбудуться меморіальні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Заходи пройдуть на військовому кладовищі, Меморіалі Слави, Вічний вогонь. Поділитись —

05.05.2017 — 15:27
О.Корнійчук: подвиг українського солдата – найкращий приклад патріотизму

Напередодні Дня пам’яті та примирення та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, заступник голови обласної ради Валерій Лесков зустрілись з ветеранським активом області та учасниками антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.

05.05.2017 — 15:26
Олександр Пажимський став лауреатом премії імені Бориса Возницького

У НКММК “Мистецький Арсенал” за участю Міністра культури України Євгена Нищука відбулася урочиста церемонія вручення Премії імені Бориса Возницького “За вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи” 2017.

Третім лауреатом Премії імені Бориса Возницького став засновник та багаторічний директор Державного історико-культурного заповідника “Самчики” Олександр Пажимський.

05.05.2017 — 15:17
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 05.05.2017 року  

  До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 197,9 млн.грн., що становить 82,2% до показників, затверджених обласною радою на січень-травень  поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 2777,9 млн. грн. або 89,4 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на […]

05.05.2017 — 15:13
Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки

Травневі свята продовжуються – українців чекає чотири вихідні дні. Кожен намагається провести ці дні з користю, тому багато громадян їдуть працювати в села та на дачі. Під час земельних, польових робіт, прогулянок лісом чи навіть на власному подвір’ї громадяни знаходять багато небезпечних знахідок, які таїть земля, тобто вибухонебезпечних предметів.

05.05.2017 — 14:49
Мінрегіон передає челендж #життябезбар’єрів всім міністерствам та ОДА, – Зубко

У Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю Мінрегіон закликав органи влади, міністерства та облдержадміністрації долучитись до ініціативи відомства – челендж #життябезбар’єрів. – створити умови вільного доступу до органів влади для людей з обмеженими можливостями.

05.05.2017 — 14:25
Від початку року аудитори Хмельниччини відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму – 8 млн грн

За результати проведення ревізій та аудитів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 4-х місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 7,3 млн грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму 8 млн грн. До бюджетів всіх рівнів надійшло коштів на суму понад 2,8 млн грн.

05.05.2017 — 10:19
Міжнародний день мігруючих птахів

Міжнародний день мігруючих птахів був започаткований у 2006 році з метою популяризації ідей про необхідність охорони мігруючих птахів та їх середовища існування. Цей день присвячено даті підписання 10 травня 1906 року Міжнародного Договору про охорону птахів та відзначається щорічно у другу суботу та неділю травня.

05.05.2017 — 10:10
Проведено конкурс щодо пасажирських перевезень по області

4 травня під керівництвом т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулося засідання обласного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування.

05.05.2017 — 09:49
Увага! Конкурс на зайняття вакантної посади

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Хмельницької облдержадміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва управління економічного розвитку, а також на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»: головного спеціаліста відділу з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики управління з питань розвитку підприємництва та […]