Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

15.05.2017 — 16:24
Хмельницька обласна служба зайнятості сприяє працевлаштуванню учасників АТО

Протягом січня–квітня 2017 року послугами служби зайнятості скористались більше 1,7 тис. демобілізованих учасників АТО. Забезпечено роботою 215 учасників АТО, в тому числі 3 особи започаткували власну справу та одержали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Охоплено професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації 80 осіб. Брали участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру 72 особи.

15.05.2017 — 16:16
За допомогою до обласної влади

Черговий прийом громадян з особистих питань провів 15 травня т.в.о. заступника голови-керівника апарату адміністрації Юрій Бирка. Сьогодні 35 жителів області звернулись по допомогу до керівництва.

15.05.2017 — 15:12
Водій! Не порушуй правила проїзду залізничного переїзду!

На протязі 2016 року на залізничних переїздах РФ Південно – Західна залізниця через порушення водіями Правил дорожнього руху сталось 19 випадків ДТП, в яких 3 особи загинуло та 2 травмовано. Також, лише на перегонах, які обслуговує Хмельницька дистанція колії машиністами поїздів було вжито заходів до негайної зупинки рухомого складу для відвернення наїзду на людину в 30 випадках, в 6-х випадках наїзд попередити не вдалося.

15.05.2017 — 14:58
Делегація міста Ізяслава взяла участь у святкування Дня міста Ловеч (Болгарія)

11-12 травня, у дні коли в Україні відзначався День Європи, офіційна делегація міста Ізяслав на чолі із Ізяславським міським головою Валентиною Корнійчук взяли участь в урочистих заходах з нагоди Дня міста Ловеч (Болгарія), з яким місто Ізяслав поєднують побратимські відносини. День міста Ловеч відзначає у день, коли Церква святкує пам’ять святих Кирила і Мефодія.

15.05.2017 — 14:54
Олег Гуменний провів нараду щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі

Сьогодні відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі. Провів її т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний.

В результаті проведених перевірок за минулий тиждень складено 19 актів про порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

15.05.2017 — 12:17
Тиждень популяризації робітничих спеціальностей серед випускників загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти області

Департаментом економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації за погодженням з т.в.о. першого заступника голови облдержадмінстрації Олега Гуменного прийнято рішення про проведення тижня популяризації робітничих спеціальностей серед випускників загальноосвітніх шкіл та закладів професійно-технічної освіти області (екскурсії на підприємства міст Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Волочиськ, Красилів) з 15.05.2017 року – 19.05.2017 року.

15.05.2017 — 11:09
«Ми діти твої, Україно!»

Під таким гаслом Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Кам’янець-Подільського району, Колибаївської та Китайгородської об’єднаних територіальних громад.

15.05.2017 — 10:55
Відбулася колегія Департаменту агропромислового розвитку

12 травня 2017 року на базі ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» м. Красилів відбулася колегія Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на тему: «Про підсумки роботи агропромислового комплексу області за І квартал 2017 року».

В засіданні колегії взяли участь заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Омелянюк, члени колегії, заступники голови райдержадміністрації з питань АПК та начальники управлінь (відділів) агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

15.05.2017 — 10:49
Нетішинські радіопеленгатори посіли 3 командне місце на всеукраїнських змаганнях

У період з 06 по 09 травня року у місті Львові проходили Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації. Організатори змагань – Ліга радіоаматорів України та Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. У змаганнях взяли участь команди із Сумської, Хмельницької, Донецької, Тернопільської, Волинської, Кіровоградської, Херсонської, Львівської, Вінницької, Полтавської областей та м. Київ.