Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

18.05.2017 — 17:25
Геннадій Зубко: парламент ухвалив зміни до закону  «Про питну воду і питне водопостачання»

Прийнятий закон дозволяє прибрати екологічні загрози, які стосуються питної води і водопостачання. Ми надали повноваження місцевому самоврядуванню затверджувати правила прийому стічних вод, встановлювати облік стічних вод і відповідальність за забруднення навколишнього середовища. Це можливість забезпечити людей якісною водою. Так прокоментував прийняття законопроекту №4582 Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

18.05.2017 — 17:20
Наказ щодо внесення змін до Положення про щорічний обласний заочний конкурс “Природа України очима дітей Хмельниччини”

Сканировать10001 Сканировать1 Сканировать10002 Поділитись —

18.05.2017 — 16:39
Вишивана краса України…

Сьогодні відзначається Всесвітній День вишиванки. Цей день набув особливого значення. Вишиванка стала для нас, українців, не просто одягом, торговою маркою чи витвором мистецтва.
Флеш-моб “Вишивана краса України” об’єднав читачів обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та бібліотекарів у дружну родину. Взявшись за руки, діти голосно вигукували: “Вишиванка – українська традиція”, “Вишиванка – генетичний код українців”, “Вишиванка єднає”, “Вишиванка – оберіг українського народу”. У руках юних патріотів замайоріла барвами вишита карта України.

18.05.2017 — 15:31
Успішний виступ хмельничан на чемпіонаті України з кікбоксингу ВТКА

З 3 по 8 травня в місті Дніпро проходив Чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА серед усіх вікових груп. Збірна команда Хмельницької області успішно виступила на цьому чемпіонаті здобувши 10 золотих, 6 срібних та 11 бронзових медалей.

18.05.2017 — 14:58
Володимир Кальніченко вислухав проблеми краян

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян, під час якого посадовцем розглянуто два звернення від жителів міста.

18.05.2017 — 12:06
Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області

17 травня відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області під головуванням начальника ГТУЮ у Хмельницькій області Віктора Худняка. Участь у засіданні колегії також взяли керівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

18.05.2017 — 10:19
Ревізори Хмельниччини перевірили Управління капітального будівництва Хмельницької міської ради

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудистлужби в Хмельницькій області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради за період з 01.01.2014 по 01.01.2017 року.
Загальна сума виявлених фінансової порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, становить 5,4 млн гривень.

18.05.2017 — 10:02
Цінова ситуація в області на соціально значущі продовольчі товари  станом на 10 травня 2017 року

Цінова ситуація на основні продовольчі товари та послуги в області залежить від загальноекономічних тенденцій, які мають місце на споживчому ринку України.

Так, за даними Держкомстату України станом на 10 травня 2017 року ціни на більшість основних соціально важливих продовольчих товарів в області (17 позицій з 23) є нижчими ніж середні ціни по Україні.

18.05.2017 — 09:55
18 травня – День вишиванки

Сьогодні – Всесвітній день вишиванки. Започатковане це свято не так давно – лише 11 років тому. Тоді студенти Чернівецького університету домовилися одночасно прийти на навчання у вишиванках. За декілька років цей своєрідний флеш-моб набув всесвітнього розмаху, адже сьогодні до святкування долучаються у більш, ніж 60 країнах світу.
«Пам’ятаймо, що це оберіг, створений нашими предками для нас та прийдешніх поколінь. Одягаймо її з трепетом та гордістю за свою націю! Наша вишиванка заявляє усьому світові: де б ми не були, яку б не сповідували віру, яку б роботу не робили, ми – єдиний народ, ми – УКРАЇНЦІ!», – зазначає голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук.

18.05.2017 — 09:54
День музею в бібліотеці

Напередодні Міжнародного дня музеїв Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка приймала чисельних гостей – школярів Хмельницького.

На День музею традиційно завітали директор історико-культурного заповідника “Межибіж”, комендант фортеці Олег Погорілець та заступник директора з наукової роботи Ігор Западенко.