Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

02.06.2017 — 18:28
Відбулося чергове засідання обласної комісії з ТЕБ і НС

2 червня під головування заступника голови облдержадміністрації відбулося засідання обласної комісії з ТЕБ і НС. У засіданні взяли участь члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники окремих відомств, установ області, представники ВП «Хмельницька АЕС», командири окремих військових частин, розміщених на території області. Також у селекторному режимі участь в роботі взяли голови районних державних адміністрацій і міські голови(міст обласного значення).

02.06.2017 — 16:38
Визначено переможців конкурсу “Кращий за робітничою професією”

02 червня на базі Вищого професійного училища № 11 проведено конкурс «Кращий за робітничою професією» серед працівників промислових підприємств машинобудівної галузі області, який став завершальним етапом “Тижня машинобудування в області”.

02.06.2017 — 16:37
Інформація про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 02.06.2017 року

    До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 256,6 млн.грн., що становить 91,2% до показників, затверджених обласною радою на січень-червень  поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 3196,0 млн. грн. або 91,0 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на […]

02.06.2017 — 15:26
Нагороджено переможців обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей хмельниччини»

З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, що відзначається 5 червня, в Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації підвели підсумки та нагородили переможців за результатами проведення обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини», в якому взяли участь понад 200 представників із навчальних закладів районів та міст області.

02.06.2017 — 14:54
Директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації ознайомився з роботою підприємств Віньковецького та Деражнянського районів

У ході робочого візиту директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олег Омелянюк акцентував увагу на завданнях, реалізація яких сприятиме розвитку та покращенню аграрного сектору району. Адже сільське господарство – одна із стратегічних галузей української економіки, рівень розвитку якої значною мірою визначає продовольчу безпеку, якість харчування населення, а відтак і здоров’я нації.

02.06.2017 — 13:47
У Хмельницькому будинку дитини «Берізка» відзначили Міжнародний день захисту дітей

1 червня у Хмельницькому будинку дитини «Берізка» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей провели свято для вихованців закладу.
Нині Хмельницький будинок дитини «Берізка» – єдиний в області спеціалізований заклад охорони здоров’я та медико-соціального захисту дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей з вадами фізичного та розумового розвитку, віком до 7-ми років.

02.06.2017 — 10:13
Підбито підсумки проведення комплексу весняно – польових робіт

1 червня під головуванням заступника міністра Міністерства аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка відбулася відеоконференція з використанням програми «SKYPE FOR BUSINESS» з питань підведення попередніх підсумків проведення комплексу весняно – польових робіт.
Станом на 25.05.2017 року агроформування області повністю завершили сівбу ярих культур. Згідно оперативної звітності розрахункова посівна площа по всіх категоріях підприємств становить 1 млн.151 тис. га. що на 2 тис. га більше минулого року. Недосів озимих зернових минулого року компенсується збільшенням обсягів посіву ярих технічних культур і кукурудзи.

02.06.2017 — 09:22
Відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри  «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

В період із 29 травня по 03 червня 2017 року під час першої зміни оздоровчого туристсько–краєзнавчого наметового табору «Січ» відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

02.06.2017 — 09:10
Відкрито конкурс для пошуку розробника програми розвитку туризму в Хмельницькій області!

Хмельницька обласна державна адміністрація у співпраці з Громадською спілкою “Асоціація індустрії гостинності України” у рамках програми “Підтримка розвитку туризму в регіонах” оголошують конкурс з метою вибору розробника програми розвитку туризму для Хмельницької області.

02.06.2017 — 08:57
Хай щастя всміхається кожній дитині!

Міжнародний день захисту дітей у бібліотеці – це завжди гамірно, цікаво та весело. Справжнє святкове дійство відбулося у приміщенні обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та у сквері імені Франка. Велике драйв-шоу “Веселкове дитинство” подарувало дітям незабутні враження та позитивні емоції. Літературні вікторини, конкурси, логічні завдання чекали на вихованців табору “Прибузька республіка”, пришкільних таборів НВО №5, НВК №7. Рухливі ігри спонукали дітей проявляти швидкість, спритність та винахідливість.