Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

08.06.2017 — 16:11
Впровадження медреформи відбуватиметься виважено, – Володимир Гройсман

Запровадження медичної реформи, розробленої Міністерством охорони здоров’я спільно з експертним середовищем та народними депутатами, відбуватиметься спільно з органами місцевої влади – обережно й виважено. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

08.06.2017 — 16:04
22-23 червня 2017 року у Києві відбудеться Перший міжнародний конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні під гаслом: «Безпека на дорогах України заради життя людини».

22-23 червня 2017 року у Києві відбудеться Перший міжнародний конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні під гаслом: «Безпека на дорогах України заради життя людини». Ідея проведення Конгресу підтримана Прем’єр-міністром України В.Б. Гройсманом, профільними Комітетами Верховної Ради України, обласними державними адміністраціями, Київською міською державною адміністрацією та громадськими організаціями. Планується обговорити такі […]

08.06.2017 — 14:12
Уряд затвердив 111 проектів, що фінансуватимуться ДФРР у 2017 році, на суму майже 766 млн грн, – Зубко

Уряд затвердив перший перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. Наразі затверджено 111 проектів на загальну суму понад 765,9 млн. гривень. Про це заявив на засіданні КМУ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи відповідний проект розпорядження.

08.06.2017 — 11:37
Виїзне засідання колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

Система соціального захисту населення на регіональному рівні охоплює 28 інтернатних установ (далі – Інтернати), в яких станом на 01.05.2017 року проживає 1732 мешканці. Мешканці Інтернатів забезпечені м’яким та твердим інвентарем, одягом та взуттям, продуктами харчування, медикаментами.

08.06.2017 — 10:41
Увага! Анулювання ліцензій!

З введенням в дію Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» затверджені нові ліцензійні умови, відповідно до яких суб’єкти господарювання повинні привести у відповідність до нових ліцензійних вимог свою діяльність.
Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації надає перелік ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами, стосовно яких винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 років.

08.06.2017 — 10:20
«Веселі старти» у  спортивно – оздоровчому таборі «Олімп»

07 червня обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” провів спортивно – масовий захід у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо» серед дітей та підлітків спортивно – оздоровчого табору «Олімп». У програмі спортивно – масового заходу: змагання “Веселі старти” та дартс. Участь у заході взяли близько 100 дітей.

08.06.2017 — 09:41
Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

07 червня відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради під головуванням головного архітектора області Ірини Дунаєвської.

На порядок денний засідання було винесено питання про розгляд 3-х генеральних планів сільських населених пунктів Панівці, Цибулівка, Зубрівка Панівецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області (розробник: ТОВ «Кайлас-К» Доповідач архітектор Козачук О.В.), розгляд 2–х генеральних планів населених пунктів смт Наркевичі та с. Юхимівці Наркевицької селищної ради Волочиського району Хмельницької області (розробник: ТОВ «Крок-Центр»).

08.06.2017 — 09:11
Верховною Радою України розглянуто законопроекти «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку»

Верховною Радою України було розглянуто та ухвалено законопроекти «Про оцінку впливу на довкілля» (ОВД) (№ 2009 а-д) та «Про стратегічну екологічну оцінку» СЕО (№6106), які пройшли широке експертне обговорення, отримали схвальну оцінку від Європейського Союзу та відповідають кращим європейським традиціям.

08.06.2017 — 09:00
В рамках прес-туру журналісти ознайомляться з кращими практиками місцевого самоврядування на Хмельниччині

7-8 червня в області проходить прес-тур для представників засобів масової інформації на тему «Кращі практики місцевого самоврядування». Під час офіційного відкриття учасників туру привітали заступник голови облдержадміністрації Валерій Олійник та голова обласної ради Михайло Загородний. Також участь в заході взяли директор ГО “Інститут громадянського суспільства” Анатолій Ткачук, менеджер Програми Ради Європи “Децентралізація і територіальна консолідація в Україні” Андрій Гук, головний спеціаліст відділу з питань розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону Олександр Бондарь, директор Хмельницького відокремленого підрозділу установи Центр розвитку місцевого самоврядування Сергій Яцковський.