Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

13.06.2017 — 17:23
Робота мобільного консультативного пункту

В рамках роботи мобільного консультаційного пункту обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,  12 червня здійснено виїзд з метою профілактики негативних явищ у Дитячому та молодіжному середовищі у позашкільний навчальний заклад дитячо-юнацький оздоровчий комплекс  “Чайка” м. Хмельницького. (с. Головчинці Летичівського району).

13.06.2017 — 16:38
На Хмельниччині розпочато роботу над формуванням бачення розвитку краю на середньострокову перспективу

Сьогодні відбулося засідання фокус-групи з розробки технічних завдань до стратегічної цілі “Диверсифікація структури економіки області та покращення діяльності економічних суб’єктів”. До роботи над документом залучено широке коло представників бізнес-спільноти, громадськості та влади.

13.06.2017 — 15:53
В облдержадміністрації обговорили питання законності передачі в оренду ставу у с.Манівці Красилівського району

Сьогодні під головуванням заступника голови  облдержадміністрації Валерія Олійника відбулося засідання комісії  з вивчення питання передачі рибогосподарської технологічної водойми громадянину О.Чорному. На засіданні обговорено ситуацію, що склалася у зв’язку з передачею в оренду ставу у с.Манівці Красилівського району.

13.06.2017 — 14:28
Аудитори Хмельниччини протягом п’яти місяців виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 16 млн. грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з  урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму понад 10 млн. грн. До бюджетів всіх рівнів надійшло коштів на суму понад 3,5 млн. грн. За допущені фінансові порушення 24 особи притягнуто до адміністративної відповідальності.

13.06.2017 — 14:08
У Самчиках розпочався обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)

Свій літопис у системі освіти України дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» («Джура») Українського козацтва розпочала у грудні 2003 року, коли побачив світ наказ Міністерства освіти і науки України №855. В навчальних закладах Хмельницької області запроваджуватись почала з 2009 року.

13.06.2017 — 12:53
Відбулось засідання обласної комісії з відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР

На засіданні Міжвідомчої комісії при Мінрегіоні України було визначено ряд зауважень до 13 об’єктів по Хмельницькій області, саме тому 12 червня відбулось засідання обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

13.06.2017 — 09:07
«Школа плавання» на Хмельниччині

В рамках Всеукраїнської акції «Олімпійське літо», 09 червня 2017 року обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління молоді та спорту облдержадміністрації провів  спортивно – масовий захід «Школа плавання» серед дітей та підлітків. Захід проходив у спортивно – оздоровчому таборі «ОЦФВУМ» с. Стара Ушиця.