Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

14.06.2017 — 16:26
Інформаційний вісник Уряду: 10 міфів про медичну реформу

Останнім часом поширюється багато міфів про медичну реформу в Україні. Уряд зібрав 10 найпопулярніших та надає роз’яснення щодо змін, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я, після того, як парламент ухвалить урядові законопроекти.

14.06.2017 — 16:20
Обережно! КЛІЩОВИЙ БОРЕЛІОЗ (хвороба Лайма)

Збудником захворювання є борелія – бактерія сімейства спірохет. яка живе в середовищі диких і домашніх тварин, у тому числі і у великої рогатої худоби.

Іксодовий кліщ, харчуючись кров’ю зараженої тварини, транспортує борелії в організм людини із слиною та власними фекаліями. Роздряпуючи укус кліща, ми мимоволі допомагаємо бактеріям потрапити в кров і потім оселитися в наших внутрішніх органах.

14.06.2017 — 15:47
Президент підписав Закон про оцінку впливу на довкілля

Президент Петро Порошенко підписав Закон України “Про оцінку впливу на довкілля”, доопрацьований Верховною Радою з урахуванням пропозицій Глави держави.

14.06.2017 — 14:26
Олег Гуменний вислухав проблеми краян

Сьогодні т.в.о. першого заступника голови адміністрації Олег Гуменний провів особистий прийом громадян, під час якого посадовцем розглянуто два звернення від жителів м. Хмельницький.

14.06.2017 — 14:08
Спрощено процедуру переведення дачних і садових будинків у жилі, – Геннадій Зубко

Відтепер українцям буде простіше перевести свої дачні й садові будинки у жилі. Ми спростили й удосконалили  відповідні процедури. Про це повідомив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідної постанови.

14.06.2017 — 12:31
УВАГА! Конкурс «Сумлінний платник податків»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області оголошує конкурс «Сумлінний платник податків». Цьогорічна кампанія Рейтингу «Сумлінні платники податків» розпочинається 20 червня, а визначення переможців на обласному рівні відбудеться 18 липня поточного року. Основною метою Рейтингу є, в першу чергу, відзначення на обласному рівні кращих здобутків юридичних осіб – платників податків, посилення їх […]

14.06.2017 — 11:57
Розпочався обласний тур Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

Сьогодні на базі обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочався II тур щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” в області.

14.06.2017 — 10:48
Ортопеди-травматологи області переймали досвід у колег з Хмельницької міської дитячої лікарні

13 червня на базі Хмельницької міської дитячої лікарні (ХМДЛ) Асоціація ортопедів-травматологів області провела чергову науково-практичну конференцію. Спершу профільні фахівці з районів здійснили спільний лікарських обхід у ортопед-травматологічному відділенні ХМДЛ. Спеціалісти обмінялися думками щодо методик лікування тієї чи іншої травми або патології у пацієнтів, які перебувають у відділенні.

14.06.2017 — 09:35
Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися 27,8 тис. безробітних громадян

У січні-травні 2017 року, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року, досягнуто позитивної динаміки по окремих напрямках діяльності державної служби зайнятості.

Загальна кількість вакансій наявних в базі даних обласної служби зайнятості у січні-травні 2017 року становила 14,7 тис., що на 3,3 тис. більше порівняно з відповідним періодом 2016 року.