Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

19.06.2017 — 18:27
Юрій Бирка провів особистий прийом громадян

Сьогодні т.в.о. заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Юрій Бирка провів особистий прийом громадян. За вирішенням проблемних питань до обласної влади звернулося 38 краян.

19.06.2017 — 17:10
Хмельницькі фехтувальники привезли нагороди з міжнародного турніру на Кіпрі

17 червня на Кіпрі пройшов міжнародний турнір з фехтування серед дітей у двох вікових категоріях до 17 та до 14 років ”CYPRUS TALENTS CUP”, у якому брали участь вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи Єва Мазур та Даніїл Мазур.

19.06.2017 — 16:32
У Департаменті охорони здоров’я провели чергову колегію

15 червня в актовій залі Департаменту охорони здоров’я відбулася чергова колегія. Участь у заході взяли начальники управлінь охорони здоров’я Хмельницької та Кам’янець-Подільської міських рад, головні лікарі обласних, міських лікувально-профілактичних закладів, центрів ПМСД, ЦРЛ, СМСЧ м. Нетішин, вузлових лікарень станцій Гречани та Шепетівка, обласних дитячих санаторіїв, директори медичних коледжів та училищ.

19.06.2017 — 15:39
О. Корнійчук: область на 31 % підготовлена до опалювального сезону 2017-2018 років, що відповідає запланованим показникам

Про це сьогодні зазначив голова адміністрації Олександр Корнійчук на селекторній нараді, яка відбулася під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з питань підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери та інфраструктури до опалювального періоду 2017/18 року та забезпечення його сталого проходження.

19.06.2017 — 14:39
Юннати Красилівщини здобули призові місця на VI Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків

З 13 по 15 червня 2017 року команда юннатів з Хмельниччини успішно приймала участь у VI Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних ботаніків, який проводився на базі навчальних закладів, територій та об’єктів природно-заповідного фонду Кіровоградської області.

19.06.2017 — 12:21
340 учасників змагались на Спартакіаді серед державних службовців Хмельницької області

Спартакіада серед державних службовців Хмельницької області проводилась з метою зміцнення здоров’я державних службовців, залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя; підготовки та відбору кандидатів для участі у фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців.

19.06.2017 — 11:39
На Шепетівщині вшанували пам’ять Ігоря Ляшенка

17 червня у краєзнавчому відділі музею Миколи Островського, біля експозиції «Борці за Україну», відбулась година пам’яті, приурочена третій річниці загибелі в зоні АТО Ігоря Ляшенка.

Вшанувати пам’ять Ігоря прийшли міський голова Михайло Полодюк, голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян, друзі та родичі, побратими загиблого героя.

19.06.2017 — 10:13
Відбулася семінар-нарада з головами об’єднаних територіальних громад Хмельниччини

16 червня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника відбулася семінар-нарада з головами об’єднаних територіальних громад Хмельниччини. Участь в семінарі взяли також директор Хмельницького відокремленого підрозділу установи “Центр розвитку місцевого  самоврядування” Сергій Яцковський, заступник начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Світлана Пасічник, перший заступник ГУ ДСНС в області Дмитро Бондар, начальник Управління Держпраці в області Олексій Глушаков та представники Управління Держказначейства в області.