Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

05.07.2017 — 17:45
О.Корнійчук: Збільшення терміну експлуатації доріг – наше спільне завдання

Питання встановлення вагових комплексів на основних дорожних розв’язках області обговорено 5 липня під головуванням голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука за участю представників чеської компанії.
Адже щорічно в період підвищеної температури на автомобільних дорогах області виникає критична ситуація у зв’язку з рухом перевантажених транспортних засобів, які в кінцевому результаті знищують дорожнє покриття.

05.07.2017 — 17:39
Шляхи інтеграції України з НАТО – справа національної безпеки

Взаємини України з Північноатлантичним альянсом сьогодні вже не є справою окремих політиків або громадських діячів. Шляхи інтеграції України з НАТО – це справа національної безпеки, питання вибору моделі розвитку і майбутнього України. Про це під час урочистого засідання Верховної Ради з нагоди 20річчя підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО сказала Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

05.07.2017 — 17:28
На Хмельниччині призначено нового керівника Держаудитслужби області

Сьогодні перший заступник Голови Держфінінспекції України Олександр Шкуропат представив хмельницьким державним аудиторам та фінансовим інспекторам нового керівника Управління Західного офісу  Держаудитслужби в Хмельницькій області Анатолія Марценюка.

05.07.2017 — 15:48
Регбійний клуб «Буревісник» додому привіз кубок за третє місце

З 22-25 червня 2017 року у м. Клагенфурт (Австрія) пройшли Всесвітні юнацькі ігри (United World Games). Це неймовірне дійство зібрало 10 000 учасників із 32 країн світу.

Радість перемоги відчули і наші земляки – регбійний клуб «Буревісник», який у категорії U12 виборов бронзову нагороду та додому привіз кубок за третє місце.

05.07.2017 — 15:00
Президент підписав Закони щодо особливостей доступу осіб з особливими потребами до освітніх послуг та транспортного обслуговування таких осіб

Президент нагадав про завершення ратифікації Угоди про асоціацію з Євросоюзом та отримання права українців не безвізові подорожі до Європи. «Хочу окремо наголосити, що це не просто право вільно подорожувати, а це право і обов’язок бути європейцем і, в тому числі мати відповідне ставлення до дітей, до наших співгромадян із особливими потребами», – підкреслив Президент.

05.07.2017 — 14:53
Найдивовижніший Малієвецький водоспад дивує неперевершеністю природної краси

Крихітне село Маліївці з населенням близько 700 мешканців розташоване в 7-8 кілометрах від траси Чернівці – Житомир в Дунаєвецькому районі Хмельницької області на лівому яристому березі річки Ушки.
Це місце сміливо можна назвати одним з наймальовничіших куточків Поділля. Крім палацу Орловських, з яким по красі, довершеності, витонченості, гармонії не може конкурувати жодна подільська резиденція, в Маліївцях зберігся старовинний парк з двома ставками, фонтанами, стилізованою під замкову вежу водонапірною баштою.

05.07.2017 — 09:29
У Хмельницькому медичну конференцію присвятили орфанним (рідкісним) захворюванням

4 липня в актовому залі поліклініки Хмельницької міської дитячої лікарні для лікарів загальної практики/сімейної медицини та педіатрів краю провели конференцію на тему: «ЗАХІД зустрічає СХІД: педіатрична практика у системі громадського здоров’я. Орфанні захворювання у клінічній практиці лікаря». Організувала захід громадська організація «Українська Академія Педіатрії» за підтримки Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.