Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

10.07.2017 — 18:10
Відбулася чергова нарада щодо результатів роботи мобільних груп

Сьогодні відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі. Провів її т.в.о.  заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний.

10.07.2017 — 16:57
Двадцять років тому було підписано Хартію про особливе партнерство між Україною і НАТО

Двадцять років тому було підписано Хартію про особливе партнерство між Україною і НАТО – надзвичайно важливий для нашої країни міжнародний документ, який вже тоді засвідчив наш зовнішньополітичний вибір і сьогодні залишається одним із ключових маркерів, який визначає наше майбутнє. 

10.07.2017 — 16:29
У Красилові відбувся спортивно-масовий захід «Спорт для всіх у парках і скверах»

7 липня Хмельницький обласний центр та Красилівський міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” за підтримки управління молоді і спорту облдержадміністрації  провели спортивно-масовий захід «Спорт для всіх у парках і скверах» з нагоди народного свята «Івана Купала» у рамках акції «Олімпійське літо».

10.07.2017 — 16:05
МОЗ провело відеоселекторну нараду, на якій розглянули погіршення епідситуації з кору

7 липня у Міністерстві охорони здоров’я України відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції під головуванням заступника Міністра Оксани Сивак. На нараді констатували погіршення епідемічної ситуації у державі щодо захворювання на кір. Як відомо, найбільш схильні до цієї недуги саме діти. Так, за словами Оксани Василівни, за статисткою МОЗ, у 2016 році щеплення від кору отримали лише 45,5 % дітей, ревакцинацію – 30%. 

10.07.2017 — 15:55
В облдержадміністрації підведено підсумки роботи в сфері цивільного захисту за ІІ квартал

7 липня під головуванням  начальника управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Євгена Данилюка відбулася нарада, на якій було підведено підсумки роботи органів управління у сфері цивільного захисту населення області за ІІ квартал 2017 року та визначено основні завдання на ІІІ-й квартал 2017 року.

10.07.2017 — 15:12
Глава держави: Інвестиція в безпеку України – це вигідна інвестиція в безпеку НАТО та країн-членів

Президент Петро Порошенко переконаний, що інвестування у безпеку України стане основою подальшої безпеки Північноатлантичного альянсу та країн, які до нього входять. «За допомогою Альянсу ми впевнено будуватимемо незалежну, стабільну та міцну, демократичну Україну, яка буде запорукою євроатлантичної безпеки. Я переконаний, що інвестиція в безпеку України – це вигідна інвестиція в безпеку НАТО та її країн-членів», – заявив Глава держави під час зустрічі з журналістами за підсумками засідання Комісії Україна-НАТО.

10.07.2017 — 12:19
Щодо експорту продуктів птахівництва та тваринництва до Держави Катар

За інформацією Міністерства закордонних справ України, повідомляємо про заходи, пов’язані з експортом м’ясної продукції до Держави Катар, а саме про необхідність отримання попереднього дозволу Міністерства муніципальних справ і екології Держави Катар на імпорт продуктів птахівництва та тваринництва. Вищезгаданий дозвіл стосується наступних продуктів: – яловичини, телятини, буйволятини, верблюжатини, баранини та будь-яких інших м’ясопродуктів, призначених для вживання […]

10.07.2017 — 10:41
Студенти Кам`янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну захистили дипломні проекти

У Кам`янець-Подільському коледжі будівництва, архітектури та дизайну відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальностей «Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр» та «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн».