Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

12.07.2017 — 17:57
Олександр Корнійчук зустрівся з представником НААУ

11 липня відбулася робоча зустріч заступника Голови Національної асоціації адвокатів України Валентина Гвоздія та голови Хмельницької державної адміністрації Олександра Корнійчука.
Валентин Гвоздій презентував Олександру Олександровичу особливості системи адвокатського самоврядування та регулювання адвокатської професії, пояснив роль Національної асоціації у розвитку та реформуванні інституту адвокатури.

12.07.2017 — 17:08
Видано найбільший в Україні «теплий» кредит для ОСББ на суму майже 10 млн гривень

Лише за перший тиждень липня 30 ОСББ скористалися «теплими» кредитами на суму 16,1 млн. грн для впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках. Для порівняння за весь червень сума взятих «теплих» кредитів сягнула 18 млн гривень.

12.07.2017 — 16:41
Директор Департаменту охорони здоров’я Яків Цуглевич зустрівся з батьками онкохворих дітей

У конференц-залі Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації відбулася зустріч керівництва ДОЗ з родичами онкохворих дітей-пацієнтів гематологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні (ХОДЛ). Батьки просять допомогти у вирішенні проблеми, що давно назріла.

12.07.2017 — 16:40
Працює некомерційний, волонтерський проект Українське торговельне представництво в КНР

Повідомляємо, що майже рік як працює некомерційний, волонтерський проект Українське торговельне представництво в КНР (далі – Представництво) (http://uatmic.com). Представництво контактує з Канцелярією Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні. Завдяки тому, що сайт Представництва розміщено в спеціальній економічній зоні Гонконг, забезпечено швидкий доступ до нього для користувачів з Китаю (на відміну від сайтів, […]

12.07.2017 — 15:34
Підписано меморандум про співпрацю з координатором центру компетенцій ДП «Прозорро»

З метою збільшення прозорості та економії бюджетних коштів під час проведення публічних закупівель голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук підписав меморандум про співпрацю з координатором центру компетенцій ДП «Прозорро» у Хмельницькій області Олегом Черненком.

12.07.2017 — 15:32
Інформуємо, що за повідомленням Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, з 27 по 30 серпня 2017 року в Тегерані буде проведено Четвертий міжнародний конгрес молодих фахівців у сфері геологічних наук (YES).

Інформуємо, що за повідомленням Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, з 27 по 30 серпня 2017 року в Тегерані буде проведено Четвертий міжнародний конгрес молодих фахівців у сфері геологічних наук (YES). Даний Конгрес проводиться Організацією геології та розвідки корисних копалин Ісламської Республіки Іран. Інформація щодо порядку участі у вищезгаданому Конгресі висвітлена на веб-сайті: conf.yesnetwork.ir.   […]

12.07.2017 — 15:30
767 інвестпроектів фінансуватимуться ДФРР у 2017  році, – Зубко

Сьогодні ми затвердили ще один перелік інвестпрограм і проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться цього року за рахунок коштів Держфонду регіонального розвитку на загальну суму 2,6 млрд гривень. Наразі, загалом в рамках ДФРР маємо 767 проектів на майже 3,4 млрд грн. З них вже до кінця цього року 531 об’єкт буде завершений і зданий. Про це заявив на засіданні КМУ Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи відповідний проект розпорядження.

12.07.2017 — 15:16
На Кам’янеччині стартувала жнивна кампанія

Цьогоріч  жнивна кампанія на Кам’янеччині розпочалася в першій декаді липня. В поле на збирання озимого ріпаку  вийшли ВК «Іскра 2007», ФГ «Ювенга» ПП «САФ Колос». На сьогодні збір ріпаку  здійснюють  агроформування: ПП «Гринчуцьке», ТОВ «Максфарм», СТОВ «Гарант» ПП «Леон -Агро -2011», Філія «Мрія» ТОВ СП «Нібулон», ФГ «Колос Агро», ТОВ «Промінь Галичина», ПП «Деметра -2010». Станом на звітну дату всього по районі зібрано 883 га озимого ріпаку або 18% від 4892 га, що підлягають до збирання, намолочено 2515 тонн, при середній урожайності 28,5 ц/га.

12.07.2017 — 15:06
Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальнiченко провів особистий прийом громадян, на якому посадовцем розглянуто 3 звернення від жителів області.
Так, два звернення стосувалися земельних питань, одне з них колективне. Інше звернення щодо надання матеріальної допомоги на лікування.

12.07.2017 — 14:12
Хмельницьку АЕС відвідали діти з Луганщини  

12 липня Хмельницьку АЕС відвідали діти з Луганщини, які відпочивають у літньому таборі «Країна мрій». Дитячий табір відпочинку, який знаходиться в зоні спостереження Хмельницької АЕС, вже не вперше приймає школярів зі сходу. Станиця Луганська, Петропавлівка, Сотенне, Верхньобогданівка – такий не повний перелік прифронтових населених пунктів, з яких прибули діти.