Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

13.07.2017 — 17:33
У Хмельницькому відбувся “круглий” стіл “Колективні договори, їх укладення та зміни в законодавстві”за участю представників ОТГ

Представникам об’єднаних територіальних громад Хмельницької області надавались рекомендації щодо укладання колективних договорів  на засіданні «круглого столу» в рамках реалізації проекту U-LEAD з Європою «Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку»

13.07.2017 — 17:26
Відбулася відеоконференція з  питань збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур

13 липня під головуванням директора Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Володимира Топчія відбулася відеоконференція з питань збирання врожаю ранніх зернових і зернобобових культур, стану посівів пізніх культур, реалізації часткового відшкодування вартості придбаної аграріями вітчизняної техніки.

13.07.2017 — 17:16
Підсумки роботи Хмельницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України роботи у І півріччі 2017 року

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України припинило 31 порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Порушники оштрафовані на 1,3 млн. грн. До Державного бюджету України сплачено понад 600 тис. грн. штрафних санкцій.

13.07.2017 — 17:12
Біогаз – природне джерело енергії

Сьогодні до Теофіпольського району завітала делегація представників Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, які разом з першим заступником голови райдержадміністрації Петром Вільшинським та представниками відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації ознайомилися з будівництвом біогазової установки по комплексному виробництву електроенергії з біогазу.

13.07.2017 — 17:05
Виконання плану роботи обласної державної адміністрації на ІІ квартал цього року

Згідно з регламентом, Хмельницька обласна державна адміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, галузевими та регіональними програмами. Протягом ІІ кварталу 2017 року на засіданнях колегії обласної державної адміністрації розглянуто низку питань, що стосувались стану розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ та організацію підготовки […]

13.07.2017 — 17:00
У Хмельницькому обласному протитуберкульозному диспансері побували експерти проекту USAID

10-11 липня Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер з робочим візитом відвідали експерти проекту USAID «Посилення контролю за туберкульозом в Україні» Андрій Александрін та Данило Бріндак. Відвідання відбулося в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ».

13.07.2017 — 16:34
Юні луганчани оздоровляться та відпочинуть у позаміському закладі «Дністровська чайка»

Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації організовано з 8 по 18 липня відпочинок  для  дітей з Луганської області  з так званої  «сірої зони»,  де  щодня  відчувається подих війни.
Протягом десяти днів юні луганчани зможуть гарно та цікаво провести час, познайомитись із  щирим, гостинним та патріотичним Подільським краєм.

13.07.2017 — 16:21
Робота мобільного консультативного пункту

В рамках роботи мобільного консультативного пункту Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 13 липня здійснено виїзд у дитячий оздоровчий заклад «Джерельце» (с. Жилинці, Ярмолинецького району).

13.07.2017 — 14:59
Увага, ботулізм!

Відповідно до інформації, що надходить від лікувальних закладів Міністерства охорони здоров’я України, протягом поточного року в Україні зареєстровано 38 випадків захворювання людей на ботулізм, серед яких зафіксовано 6 летальних випадків.

13.07.2017 — 13:13
Хмельницькі велосипедисти привезли вісім медалей з чемпіонату України

Днями в Харкові пройшов юнацький чемпіонат України з велоспорту на треку  (олімпійські та не олімпійські види програми). Протягом чотирьох днів на оновленому велотреку «Динамо» за нагороди юнацького чемпіонату України у двох вікових категоріях боролися 85 учасників з семи областей. З нашої області поїхало 4 спортсмена – 2 юнака, одна дівчина і одна молодша дівчина.