Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

17.07.2017 — 18:23
На Хмельниччину знову завітав потяг Єднання “Труханівська Січ”

Сьогодні до нашої області знову завітали учасники потягу Єднання “Труханівська Січ”, а це близько 100 учасників акції, серед яких волонтери та діти з Вінницької, Донецької, Чернігівської, Чернівецької, Львівської, Луганської, Херсонської, Хмельницької, Сумської областей, Криму.

Акція ініційована волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з підтримки національної єдності. Організатори акції ставлять за мету об’єднати українське суспільство навколо патріотичної ідеї, сприяти взаєморозумінню мешканців різних куточків України, популяризувати національну культуру.

17.07.2017 — 17:40
Міністерство культури України оголошує про початок прийому документів від закладів культури та громадських об’єднань для обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду

Міністерство культури України оголошує про початок прийому документів від закладів культури та громадських об’єднань для обрання відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду У 2017 році набув чинності Закон України «Про Український культурний фонд». Метою створення Фонду є сприяння розвитку культури та мистецтва України, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і […]

17.07.2017 — 16:44
Наші земляки здобули нагороди на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

На свята в с. Спаська  Чернівецької області пройшов чемпіонат України зі спортивного орієнтування Рогейн 3 години. Це супермарафон в якому спортсмени за три години пробігають в лісі  20 – 25 км та відмічаються на  10 – 15 контрольних  пунктах. Ці змагання – третій етап Кубку України зі спортивного орієнтування Рогейн.
Команда Хмельницької області вдруге прийняла участь в цих змаганнях.

17.07.2017 — 16:37
21-22 листопада 2017 року в Пекіні (Китайська Народна Республіка)  відбудеться Ярмарка китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017. COIFAIR – 2017 є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори.

21-22 листопада 2017 року в Пекіні (Китайська Народна Республіка)  відбудеться Ярмарка китайських інвестицій за кордоном COIFAIR – 2017. COIFAIR – 2017 є головною подією в сфері інвестицій Китаю за кордон. В його рамках організовуються виставки, інвестиційні форуми, презентації проектів, ділові переговори. Головні партнери: Світовий банк, Світова організація торгівлі та Програма розвитку ООН.  Напрямки та секції […]

17.07.2017 — 16:03
РЕКОМЕНДАЦІЇ комітетських слухань на тему: «Україна в міграційних процесах до ЄС: втрати і здобутки»

Учасники комітетських слухань на тему: «Україна в міграційних процесах до ЄС: втрати і здобутки», що відбулися 17 травня 2017 року, розглянувши питання щодо сучасного стану міграційних процесів, відзначають наступне. У країнах Європейського Союзу міграційний фактор став одним з найбільш впливових на визначення внутрішньополітичного порядку денного. Саме питання, які стосувалися цієї сфери, досить часто піднімалися на […]

17.07.2017 — 15:02
Аудитори Хмельниччини протягом І півріччя  виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 24 млн  грн.

За результатами проведення ревізій та аудитів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом 6-ти місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,6 млн. грн.

Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат, в тому числі з  урахуванням виявлених порушень у попередніх звітних періодах, на суму понад 11 млн. грн.

До бюджетів всіх рівнів надійшло коштів на суму понад 3,6 млн. грн.

17.07.2017 — 14:54
Робота по виявленню “нелегальних” перевізників триває

Сьогодні під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

В результаті проведених перевірок, за минулий тиждень складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП та 45 актів про порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.

17.07.2017 — 13:10
Хмельничанин став срібним призером чемпіонату Європи з шахів (юніори)  серед спортсменів з вадами слуху

З 07 по 12 липня 2017 року в м. Лунд (Швеція) відбувся 1-й  індивідуальний чемпіонат Європи з шахів (юніори)  серед спортсменів з вадами слуху.

В складі Національної збірної команди України успішно виступив хмельничанин, спортсмен Хмельницького регіонального центру «Інваспорт», учень СЗОШ № 33 –  Виговський Владислав та став срібним призером чемпіонату.

17.07.2017 — 10:24
Очікувана перемога!

З 06 по 12 липня у селі Роздольному Каланчацького району Херсонської області відбувся V Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Магія танцю» на базі дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт». Участь у заході взяли юні таланти з Сумської, Хмельницької та Херсонської областей.