Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

02.08.2017 — 18:19
Відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ і НС

У зв’язку з підвищенням температурних показників, що створюють передумови для збільшення кількості загорянь у природних екосистемах області 1 серпня, під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ і НС.

02.08.2017 — 17:56
Інформаційний вісник Уряду: Що потрібно знати про пенсійну реформу

Урядовий законопроект щодо пенсійної реформи, ухвалений Верховною Радою в першому читанні, очікує на розгляд парламентом. В разі його прийняття у вересні, реформа стартує з 1 жовтня. До ключових новацій, яких варто очікувати з 1 жовтня, належать: осучаснення пенсій та ліквідація дискримінації громадян за роком виходу на пенсію; встановлення справедливих і однакових для всіх умов виходу на пенсію; збільшення мінімальної пенсії до 1 373 грн.; скасування 15%-го зниження пенсій працюючим пенсіонерам; ліквідація дефіциту Пенсійного фонду.

02.08.2017 — 16:39
На Хмельницькій АЕС продовжують впроваджувати «постфукусімські» заходи з безпеки

Чотири мобільні дизель-генераторні станції доставлено на Хмельницьку АЕС згідно із «постфукусімськими» заходами з підвищення безпеки. 1-2 серпня персонал атомної станції, який входить до складу аварійних груп і бригад, знайомився із новою технікою. Для представників основних цехів та підрозділів ХАЕС, які експлуатуватимуть дизель-генератори, фахівці компанії-виробника «Далгакиран компресор Україна» проводили теоретичні навчання та на практиці демонстрували можливості обладнання.

02.08.2017 — 16:33
Запрошуємо на всеукраїнську акцію «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну»

За підтримки ГО “Ти не один” відбудеться Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція під назвою “Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну”. Її ініціатором є 15-річна художниця з прифронтового міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко. Зазначена акція має на меті розширити коло людей в усіх регіонах України, охочих приєднатися та своїми діями підтримати гасло акції «Спільне бажання […]

02.08.2017 — 16:31
Інформація щодо виконання основних показників місцевих бюджетів області за січень – липень 2017 року

У січні – липні 2017 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 2 568,2 млн.грн., що на 728,9 млн.грн. або на 39,6 відсотка більше, ніж у  відповідному періоді минулого року, в тому числі доходи обласного бюджету склали 364,1 млн.грн. і зросли до січня-липня 2016 року на 106,8 млн.грн. або на               41,5 відсотка. Обсяг надходжень загального […]

02.08.2017 — 12:37
О.Корнійчук: обсяги вирощування озимого ріпаку на Хмельниччині одні з найвищих в Україні

Валовий збір ріпакової сировини становить 146 тис. га при середній урожайності 32 ц/га., показник урожайності на 4 центнери перевищує минулорічний.

02.08.2017 — 12:24
Відбулась нарада з Мінрегіоном

1 серпня заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе провів відеоселекторну нараду  з актуальних питань регіонального розвитку та розвитку інфраструктури об’єднаних територіальних громад за участю представників місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування. Від Хмельниччини участь у нараді взяли заступники голови облдержадміністрації Валерій Олійник та Олег Гуменний.

02.08.2017 — 11:51
Хмельниччина займає лідируючі позиції за результатами роботи агропромислового сектору

01 серпня перший заступник голови облдержадміністрації  Володимир Кальніченко взяв участь у колегії Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації щодо обговорення актуальних питань агропромислового комплексу.

02.08.2017 — 11:38
Понад 80 підприємств Хмельниччни отримали 1270 сертифікатів EUR.1 для прискореного експорту товарів до Європи

З початку року Хмельницькою митницею ДФС підприємствам-експортерам області оформлено 1270 сертифікатів з перевезення товарів EUR.1, які відповідають умовам торгівлі з країнами Європейського Союзу. Загальна кількість суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, які отримали євросертифікати на митниці досягла 84 одиниць.

02.08.2017 — 09:52
Вплив кондиціонерів на навколишнє середовище

З настанням спекотної погоди особливо гостро постає питання охолодження температури повітря в приміщеннях. Найбільш популярним методом зниження температури в офісі або квартирі, на сьогоднішній день, є кондиціонер. І дійсно це дуже зручно: влітку охолоджує, взимку нагріває. Проте часто ми чуємо про негативний вплив кондиціонера на здоров’я людини, і, нажаль, практично не замислюємось, що від надмірного використання цих приладів може постраждати ще й навколишнє середовище.