Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

29.09.2017 — 16:05
06 жовтня відбудеться засідання робочої групи  з розроблення проекту Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік (11.00, к. 203 Будинку рад)

06 жовтня відбудеться засідання робочої групи  з розроблення проекту Програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік (11.00, к. 203 Будинку рад) Поділитись —

29.09.2017 — 14:40
ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ! Хмельницька обласна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурси з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів та рейсів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови їх проведення

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ! Хмельницька обласна державна адміністрація (організатор конкурсу) оголошує конкурси з перевезення пасажирів в звичайному режимі руху на автобусних маршрутах загального користування за номерами маршрутів та рейсів у прямому та зворотному напрямках (об’єкти конкурсу) та умови їх проведення. Додаток Поділитись —

29.09.2017 — 14:10
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 29.09.2017 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 484,4 млн.грн., що становить 119,8% до показників, затверджених обласною радою на січень-вересень  поточного року.   Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету по загальному фонду в сумі 4928,6 млн. грн. або 94,5 % до плану на звітний період, в тому числі: […]

29.09.2017 — 12:29
Відбулося чергове засідання оперативного штабу зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя

28 вересня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка відбулося чергове засідання оперативного штабу зі сприяння реагуванню на випадки захоплення земель аграріїв чи збіжжя.

29.09.2017 — 11:33
Закон «Про освіту» відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи галузі – Президент

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з працівниками освіти підкреслив, що Закон «Про освіту», який сьогодні набув чинності, відкриває шлях до довгоочікуваної системної реформи освіти.
«Він дозоляє сформувати індивідуальну освітню траєкторію для кожної людини. Ми відмовляємося від застарілого непродуктивного підходу, коли держава диктує дуже обмежену варіативність методів, форм і засобів навчання. Новий Закон надає свободу вибору та самовизначення учням, свободу педагогічної творчості – працівникам освіти. Він утверджує свободу навчальних закладів через встановлення широкої автономії», – наголосив Глава держави. Петро Порошенко нагадав, що раніше зміни відчули ректори вищих навчальних закладів, коли приймався Закон «Про Вищу освіту».

29.09.2017 — 11:09
З початку 2017 року більше 28 тис. учнів взяли участь у профорієнтаційних заходах обласної служби зайнятості

Початок нового навчального року для служби зайнятості – це період активізації роботи з учнівською молоддю. В усіх містах та районах Хмельницької області центрами зайнятості організовується проведення різноманітних профорієнтаційних заходів: виїзних акцій, профорієнтаційних уроків, уроків реального трудового життя, акцій «Випускник», днів відкритих дверей, презентацій навчальних закладів тощо. Багато уваги приділяється проведенню професіографічних екскурсій, днів відкритих дверей на підприємствах та презентацій роботодавців, які є надзвичайно корисними та цікавими для учнів.

29.09.2017 — 10:32
Успішний виступ на Чемпіонаті України з класичного пауерліфтингу

З 14 по 22 вересня в м. Луцьк відбувся Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп. В збірну команду Хмельницької області увійшли спортсмени з м. Хмельницького, Кам’янець-Подільського та Городоцького районів чисельністю 11 чоловік.

29.09.2017 — 09:53
В облдержадміністрації обговорили напрямки співпраці з канадськими інвесторами

28 вересня в облдержадміністрації відбулася зустріч з представниками канадської компанії Eastern Starr Biotech, Inc. Метою зустрічі було обговорення можливостей створення за участю цієї компанії на території області декількох підприємств, зокрема, з переробки технічної коноплі, переробки побутового сміття, виробництва LED-ламп.

28.09.2017 — 17:14
Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

28 вересня 2017 року відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області  Ірини Дунаєвської.

На порядок денний винесено розгляд генерального плану міста Полонне Полонського району Хмельницької області.

28.09.2017 — 16:55
В. Кальніченко: питання підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин є особливо актуальними та залишаються пріоритетними в роботі облдержадміністрації

28 вересня під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося спільне засідання обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.