Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

01.09.2017 — 17:18
Хмельниччина вшанувала пам’ять полеглих у ІІ світовій війні

2 вересня 1945 році завершилася найбільш кровопролитна війна в сучасній історії людства. В Тихому океані на борту лінкора «Міссурі» було підписано акт про капітуляцію Японії, який і ознаменував закінчення ІІ світової війни.

01.09.2017 — 17:13
Робочий візит голови облдержадміністрації у Новоушицький район

Голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук під час робочого візиту у Новоушицький район провів прийом громадян та оглянув оновлений дитячий садочок «Пролісок» та ФАП, що розміщених в одній великій будівлі у с.Куча.
Крім цього, голова облдержадміністрації перевірив, хід робіт із будівництва водогону с. Браїлівка – смт Нова Ушиця.

01.09.2017 — 17:09
1 вересня – День пам’яті видів, винищених людиною

Моа, тур, квага, дронт, тарпан, епіорніс, сумчатий вовк, безкрила гагарка, стеллерова корова – далеко не повний перелік представників фауни, знищених людиною. Вони залишили згадку про себе хіба що в природничих музеях світу у вигляді шкур, скелетів та фотографій.

01.09.2017 — 16:45
В Теліжинцях відкрито меморіальну дошку Володимиру Дорошуку

Під час традиційного свята Першого Дзвоника на стіні Теліжинецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ізяславського району було відкрито меморіальну Дошку Володимиру Дорошуку.

01.09.2017 — 15:59
2 вересня – День нотаріату

Сьогодні напередодні Дня нотаріату в обласній державній адміністрації відбулося урочисте засідання. З нагоди професійного свята у залі зібралися представники приватного та державного нотаріату Хмельниччини.

01.09.2017 — 15:47
Проведення семінарів для розпорядників бюджетних коштів Хмельницької області щодо роботи у системі ProZorro

29-31 серпня облдержадміністрацією спільно з ТОВ «Юкрейн Проперті Групп» (електронний майданчик «OPEN TENDER» акредитований ДП «ПРОЗОРРО») на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено цикл семінарів для розпорядників бюджетних коштів Хмельницької області щодо роботи у системі електронних державних  закупівель ProZorro та розгляду проблемних питань.

01.09.2017 — 15:32
Президент увів у дію рішення РНБО «Про посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України»

З метою забезпечення національної безпеки, посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України Рада національної безпеки і оборони України доручила Кабінету Міністрів України у місячний строк забезпечити здійснення за участю Служби безпеки України комплексних заходів щодо посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців, у тому числі громадян Російської Федерації, та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України.

01.09.2017 — 15:27
Цього року для 13880 першокласників пролунав перший дзвоник

У перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначається День знань — свято для першокласників і початок нового навчального року для всіх інших школярів, вчителів, студентів і викладачів. Традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки, присвячені початку навчального року. З особливою урочистістю зустрічають в школах першокласників. Так, у новому 2017/2018 навчальному році в загальноосвітніх навчальних закладах області буде навчатись близько 131 тисячі учнів, з них до перших класів підуть – 13880.

01.09.2017 — 10:36
Хмельниччину з ознайомчим візитом відвідали потенційні іноземні інвестори

Надзвичайно важливим напрямом у діяльності обласної державної адміністрації є залучення інвестицій у розвиток економіки краю. Динамічний розвиток області не залишається без уваги потенційних іноземних інвесторів. Хмельниччина стає все привабливішою, і іноземні компанії хочуть вкладати кошти в область.

Так, 31 серпня відбувся черговий візит делегації представників однієї з провідних європейських компанії, яка вже успішно працює на теренах України.