Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

05.09.2017 — 18:56
На нараді з Мінрегіоном обговорено актуальні питання регіонального розвитку та розвитку інфраструктури об’єднаних територіальних громад

5 вересня у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відбулася on-line відео-нарада  з представниками облдержадміністрацій та місцевого самоврядування з актуальних питань регіонального розвитку та розвитку інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Провів нараду заступник Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

05.09.2017 — 14:13
Двоє медичних працівників Хмельниччини удостоєні відзнаки Президента України

За гуманітарну участь в антитерористичній операції двоє медичних працівників Хмельниччини отримали відзнаки Президента України. Відбулося це в рамках обласних заходів з нагоди святкування 26 – ї річниці незалежності України. Так, високої честі удостоєні лікар-анестезіолог Хмельницької міської лікарні Сергій Полунченко та водій Шепетівської станції екстреної медичної допомоги Хмельницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Альберт Чернобривцев.

05.09.2017 — 14:08
Управління Держпраці: власнику бару доведеться сплатити 96 тис. грн. штрафних санкцій за використання нелегальної праці

Сьогодні, керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області, на підставі матеріалів документальної позапланової виїзної перевірки ГУ ДФС у Хмельницькій області, винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 96 тис. грн. на фізичну особу-підприємця за допуск до роботи працівника без оформлення трудового договору.

05.09.2017 — 12:38
Вчимось розпізнавати знаки маркування та обирати кращу для здоров’я та довкілля продукцію

Знаки маркування є джерелом інформації для споживача, що вказує на безпеку, поліпшені якісні, екологічні чи інші характеристики продуктів, товарів, виробів, а іноді – послуг. Для того щоб споживати з турботою про власне здоров’я та довкілля, слід розуміти їх значення та уважно вивчати маркування продукції, яку ви плануєте придбати.

05.09.2017 — 09:40
До уваги представників інститутів громадянського суспільства!

Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2017 рік. Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі з 5 вересня до 5 жовтня  2017 року.