Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

06.09.2017 — 17:18
Уряд схвалив законопроект, який дозволяє ОТГ розпоряджатися своїми землями , – Зубко

Мінрегіон розробив простий і зрозумілий законопроект, яким об’єднаним територіальним громадам надається право розпоряджалися землями державної власності в межах своєї території. Цього законопроекту давно чекають всі ОТГ. Він посилить спроможність та інвестиційну привабливість громад.

Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко у ході засідання КМУ прокоментував норми cхваленого Урядом законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління земельними ресурсами в межах території ОТГ».

06.09.2017 — 17:00
Учні Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст.  № 1 здійснила забіг вулицями міста

Уже традиційно орган учнівського самоврядування Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 спільно із вчителями фізичного виховання закладу  напередодні Дня фізичної культури та спорту  проводить День здоров’я.

06.09.2017 — 16:40
Відбулася комісія по частковому відшкодування відсоткової ставки за банківськими кредитами

6 вересня поточного року відбулось засідання обласної конкурсної комісії по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію за залученими у національній валюті банківськими кредитами.

06.09.2017 — 15:10
26 – 27 жовтня 2017 року в Україні пройде дводенний VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу».

26 – 27 жовтня 2017 року в Україні пройде дводенний VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу». Перший день форуму відбудеться 26 жовтня 2017 року у Києві, другий день – 27 жовтня 2017 року в Одесі. Щорічний міжнародний бізнес-форум проходить вже четвертий рік поспіль та об’єднує представників влади та бізнес-спільноти України і Польщі з метою розвитку […]

06.09.2017 — 14:43
На Кам’янеччині відбулась презентація книги П. Гладченка «Кам’янеччина: села і люди»

Видання книг місцевих авторів – добра традиція, яка склалася на Кам’янеччині. Цьому сприяє як письменницький, поетичний талант наших земляків, дослідження місцевих краєзнавців, так і небайдужість меценатів.
Своєрідне вікно у далеке і близьке сіл і селищ славної Кам’янеччини, детальний опис кожного поселення Кам’янець-Подільського району, які є і які були на нашій території, люди які проживали на Кам’янеччині і які принесли славу нашому краю, мешканці – які вже сьогодні продовжують  розвивати та примножувати славетну історію нашого краю – все це, і багато іншого висвітлив у своїй книзі «Кам’янеччина: села і люди» її автор Павло Митрофанович Гладченко.

6 вересня в сесійній залі районної ради відбулася презентація книги і зустріч з її автором-упорядником.

06.09.2017 — 14:00
Розпочався щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у щорічному міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки», мета якого — зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.

06.09.2017 — 12:43
Загальний стан підготовки до опалювального сезону – 95,6%, – Зубко

Загальний стан підготовки до опалювального сезону 2017/2018– 95,6%. Про це повідомив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Зокрема підготовлено  97,3 % шкіл, 96,7 % дитячих садків, 91,5 % лікарень», – зазначив Геннадій Зубко.

06.09.2017 — 10:00
В облдержадміністрації провели попередній розгляд проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за кошти ЄC

5 вересня в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄC у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримки регіональної політики України.