Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

14.09.2017 — 18:13
У Полонному відбулася робоча нарада щодо будівництва водопровідних мереж

13 вересня у  м.Полонному відбулася робоча нарада щодо питання будівництва водопровідних мереж міста за участю заступника начальника управління-начальника відділу резервного фонду бюджету Департаменту стратегічного розвитку сектору оборони та безпеки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Івана Шатуна .

14.09.2017 — 16:20
Рятувальники хмельниччини приймали вітання з нагоди професійного свята

День рятувальника України – це професійне свято всіх працівників рятувальних служб. Свято було запроваджене, щоб вшанувати їх, показати, наскільки вони важливі для нашої країни і віддати данину поваги. Святкується День рятувальника України щорічно 17 вересня.
З цієї нагоди, напередодні відзначення Дня рятівника, в Головному управлінні ДСНС України у Хмельницькій області відбулися урочистості.

14.09.2017 — 15:30
У школі села Залісся-1 Кам’янець-Подільського району відремонтували спортивний зал

14 вересня у ЗОШ І-ІІ ст. с.Залісся-1 Кам’янець-Подільського району відбулося урочисте відкриття оновленого після ремонту спортивного залу.

14.09.2017 — 14:39
Організовується Міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць»

З 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви.
Метою поїздки є підтримка обдарованих дітей і молоді, встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфери з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності.

14.09.2017 — 13:15
Представники органів місцевої влади, самоврядування і громадські організації закликають продовжити дію державних житлових програм і забезпечити їх фінансування

Депутати місцевих рад, глави обласних державних адміністрацій, представники місцевого самоврядування і низки громадських організацій звертаються до Уряду і Парламенту України щодо продовження терміну дії державних житлових програм, які адмініструє Держмолодьжитло, та відновлення їх фінансування.

14.09.2017 — 13:07
Сім медалей з Тернополя

У “файному місті” Тернопіль минулими вихідними пройшов чемпіонат України та всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе серед молодших вікових груп. 163 учасника з 27-и команд поборолися за нагороди. Хмельницьку область представили 26 спортсменів.

14.09.2017 — 13:05
Об’єднані територіальні громади області продовжують роботу з освоєння коштів субвенції

Управління регіонального розвитку та будівництва обласної державної адміністрації інформує, що станом на 08.09.2017 року подано 26 переліків проектних заявок, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, в які включено 151 проект.

14.09.2017 — 12:49
Завершена благодійна акція «Готуємо дітей до школи»

Хмельницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підведено підсумки проведення обласної благадійної акції “Готуємо дітей до школи” В ній взяли участь 21 центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Дунаєвецька міська та Гуменецька сільська об’єднані територіальні громади, 2 структухні підрозділи соціального захисту населення міськвиконкомів (м.Славута та м. Нетішин).

14.09.2017 — 12:11
Інформаційний вісник Уряду: Уряд виділить 1 млрд гривень на підтримку фермерів

13 вересня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки». Уряд офіційно визначив фермерство  як  найбільш оптимальну форму розвитку сільського господарства і основний пріоритет державної підтримки. Кабінет міністрів України запропонує  Верховній Раді передбачити в державному бюджеті на 2018 рік  1 млрд гривень на підтримку фермерів.

14.09.2017 — 11:42
Розпочалася робоча поїздка Міністра оборони України до Хмельницького гарнізону

Сьогодні, 14 вересня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак розпочав робочу поїздку до Хмельницького гарнізону.
Він поспілкувався із керівництвом краю. Зокрема, голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук розповів про ситуацію в області і поінформував про виконання завдань з питань оборони.
Під час робочої поїздки очільник оборонного відомства відвідає ряд військових об’єктів. Зокрема, органи військового управління та військові частини, які дислоковані в області.