Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

02.10.2017 — 18:04
Визначено кращий дитячий голос Хмельниччини

30 вересня в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.. М. Старицького відбувся фінал обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України” в рамках Міжнародного фестивалю SANREMO JUNIOR.
Кращою вокалісткою одноголосним рішенням журі названо 14-річну Вікторію Остапчук з Нетішина. Вона представлятиме Хмельниччину на національному відборі 15 березня 2018 року.  Спеціальний приз – триденний вокальний інтенсив у студії Олександра Пономарьова з рук голови обласної державної адміністрації Олександра Корнійчука отримала  Єлизавета Вознюк зі Старокостянтинова.

02.10.2017 — 17:12
В селі Іванківці відкрили дитячий садочок

Якісна освіта має розпочинатися з дошкільного навчального закладу. Маленькі мешканці будь-якого населеного пункту повинні виховуватися у сучасних, світлих, яскравих дитячих садочках. Саме таким є дитячий садочок «Джерельце», довгоочікуване відкриття якого відбулося 1 жовтня в селі Іванківці Олешинської сільської ради.

02.10.2017 — 16:46
Керівники області зустрілись з Надзвичайним та Повноважним Послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер

Сьогодні, 2 жовтня, з офіційним візитом на Хмельниччину завітали Надзвичайний та Повноважний Послом Австрії в Україні Герміне Поппеллер та Почесний консул Австрії в м.Чернівці Сергій Осадчук.
У ході перебування почесних гостей на теренах області відбулась зустріч з головою обласної державної адміністрації Олександром Корнійчуком, головою обласної ради Михайлом Загородним, керівниками окремих структурних підрозділів облдержадміністрації задля обговорення питань активізації співробітництва.

02.10.2017 — 16:27
 Стрільба кульова – Кубок України

І знову порадували нас хорошими результатами представники кульової стрільби – цього разу на Кубку України. У стрільбі з пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені  конкуренція була дуже високою, адже українські спортсмени є лідерами як на європейських, так і світових чемпіонатах. І тому як у жінок, так і у чоловіків за медалі боролись заслужені майстри спорту, майстри спорту міжнародного класу, відомі у світі спортсмени.

02.10.2017 — 15:34
Хмельниччина підготовлена до опалювального сезону на 100%

Сьогодні під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулася всеукраїнська селекторна нарада з питань стану підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

Від Хмельниччини участь у селекторній нараді взяли т.в.о. заступника голови адміністрації Олег Гуменний, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники теплопостачальних підприємств області, ПАТ “Обленерго” та інші запрошені.

02.10.2017 — 12:30
У Кам`янці-Подільському обміркували перспективи лікарського самоврядування

З 28 вересня по 1 жовтня у Кам`янці-Подільському проходив XVI З’їзд Всеукраїнського Лікарського Товариства та Національної Лікарської Ради. В рамках заходу відбувся одноденний Симпозіум для лікарів первинної ланки медичної допомоги «Організаційні та клінічні питання роботи сімейного лікаря».

02.10.2017 — 12:00
Аудит державного підприємства “Новатор“ – аналіз діяльності та пропозиції до змін

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели в плановому порядку  державний фінансовий аудит діяльності одного з підприємств Державного концерну «Укроборонпром» – ДП “Новатор“, яке має стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

02.10.2017 — 09:37
У Хмельницькому відбулося нагородження переможців обласної премії ім.М.Дарманського

29 вересня в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулися Дванадцяті педагогічні читання пам’яті Миколи Миколайовича Дарманського на тему “Актуальні проблеми професійного розвитку майбутніх педагогів у системі неперевної освіти”, в рамках якої було нагороджено переможців Хмельницької обласної премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки.