Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

11.10.2017 — 18:28
Відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Сьогодні під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Валерія Олійника відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Участь в засіданні взяв радник Міністра юстиції України, народний депутат Ігор Алексеев.

11.10.2017 — 17:26
Виконання плану роботи обласної державної адміністрації на ІІІ квартал цього року

Згідно з регламентом, Хмельницька обласна державна адміністрація здійснює щорічне та щоквартальне планування своєї діяльності, спрямованої на виконання завдань, визначених Президентом України, Кабінетом Міністрів України, галузевими та регіональними програмами. Протягом ІІІ кварталу 2017 року на засіданнях колегії обласної державної адміністрації розглянуто низку питань, що стосувались соціально-економічного розвитку області за перше півріччя 2017 року, підготовки навчальних закладів […]

11.10.2017 — 16:10
На Хмельниччині Кернел побудує найсучасніший завод із переробки олійних культур

Сьогодні, 11 жовтня, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук та Директор з управління виробничими активами компанії Кернел Юрій Пугач підписали меморандум про співпрацю щодо будівництва заводу з виробництва соняшникової олії на базі діючого елеватора Кернел у Старокостянтинові.

11.10.2017 — 15:42
Обговорено проект Плану заходів з реалізації Стратегії Хмельницької області на 2018-2020 роки

Сьогодні за участю першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка, т.в.о. заступника голови адміністрації Олега Гуменного та першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося підсумкове засідання фокус-груп з розробки проекту Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2018-2020 роки. Модератором заходу виступив Василь Кашевський – радник з питань планування регіонального розвитку програми U-LEAD з Європою.

11.10.2017 — 11:52
У ДОЗ за «круглим столом» обговорили проблему дитячого аутизму на Хмельниччині         

10 жовтня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день психічного здоров’я. У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації саме цього дня організували «круглий стіл», який присвятили роботі з дітьми-аутистами у місті Хмельницькому та обговорили шляхи її покращення.

Участь у «круглому столі» взяли не лише медики й освітяни, які безпосередньо працюють з такими дітьми, але й батьки, для яких такий діагноз часто стає «громом серед ясного неба». Почути про ситуацію із дитячим аутизмом на Хмельниччині приїхала і головний фахівець Фонду Марини Порошенко Аліна Мельник.