Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

06.11.2017 — 18:07
Юрій Бирка провів особистий прийом громадян

Сьогодні заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка під час особистого прийому вислухав проблеми, з якими звернулися до обласної влади мешканці Хмельниччини.

06.11.2017 — 16:19
Відбулися звітно-виборні збори до обласної організації Національної спілки архітекторів України

3 листопада відбулись звітно-виборні збори, що цього річ відбулись у Національному історико – архітектурному заповіднику «Кам’янець». Головою Хмельницької обласної організації НСАУ обрано Козюка Тараса Анатолійовича. Одним з питань, що обговорили архітектори області на зібранні: криза архітектурної професії, шляхи підняття її авторитету.

06.11.2017 — 15:29
У м Шепетівка розірвали договір концесії з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест»

Сьогодні відбулось засідання позачергової  ХХVIII сесії Шепетівської міської ради, участь в якій взяли 23 депутати. На розгляд сесії було винесено всього один  проект рішення  – Про відмову від договору концесії та повернення майна.
Позачергова сесія була скликана у зв’язку із неналежним виконанням ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» істотних умов договору концесії від 02 грудня 2011 року, а саме  ненадання населенню міста послуг з теплопостачання відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил, невиконанням підприємством рішень виконавчого комітету та зриву початку опалювального сезону в Шепетівці.
В ході засідання сесії депутати розглянули проект рішення та внесли поправки. Після обговорення народні обранці підтримали рішення про відмову від договору концесії та передачу комплексу теплових мереж у комунальну власність.

06.11.2017 — 15:05
За минулий тиждень складено 26 актів про порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

06.11.2017 — 12:43
В облдержадміністрації заслухано звіти щодо використання коштів державного бюджету

З 31 жовтня по 03 листопада в обласній державній адміністрації проводилися співбесіди з керівництвом райдержадміністрацій, міст та об’єднаних територіальних громад щодо використання коштів державного бюджету. Заслуховування проводилися під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка та за участю заступників голови адміністрації, начальника управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації Олексія Дьоми.

06.11.2017 — 09:24
У Хмельницькому провели «Х Подільські медичні читання»

2 листопада у залі Хмельницької обласної філармонії відбулися «Х Подільські медичні читання». Організували захід Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації  спільно з Вінницьким національним медичним університетом імені М. І. Пирогова. Участь у конференції взяли більше 200 лікарів різних спеціальностей: кардіологів, ревматологів, пульмонологів, гастроентерологів, дільничних терапевтів та лікарів загальної практики/сімейної медицини. Делегати прибули з Хмельницької, Вінницької та Чернівецької областей.

06.11.2017 — 08:57
Зубко запропонував ДАБі створити інтерактивне вікно для комунікації з бізнесом

Всі компанії-забудовники, які мають діючі ліцензії на будівництво об’єктів за класами наслідків СС2 і СС3 – не потребують їх подовження, ми їх зробили   безстроковими. Таким чином, ми прибрали корупційну складову в процедурах погодження і продовження ліцензій для будівельних компаній. Про це на зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.