Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

07.11.2017 — 17:42
Засідання архітектурно-містобудівної ради

31 жовтня 2017 року відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Дунаєвської І.М.
На порядок денний винесено питання щодо розгляду матеріалів генеральних планів та планів зонування території для смт Теофіполь та 4-х сільських населених пунктів Новоставці, Кривовілька, Коров’є, Михнівка Теофіпольського району Хмельницької області.

07.11.2017 — 16:06
Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ»

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало розгляд справи відносно ТОВ «ШЕПЕТІВКА ЕНЕРГОІНВЕСТ» за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем.
3 листопада 2017 року відбулося засідання комісії з питань технологічно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації, викликане загрозою виникнення надзвичайної ситуації у зв’язку зі зривом опалювального сезону в м. Шепетівка.

07.11.2017 — 14:41
Шепетівські юннати здобули призові місця на Всеукраїнському біологічному форумі «Дотик природи»

В м. Києві у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, за підтримки Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, відбувся ІІ етап Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», у якому брали участь шепетівські юннати, представляючи на Форумі натуралістів Хмельниччини.

07.11.2017 — 13:17
Увага! Шахраї!

Вкотре до облдержадміністрації надійшла інформація, що недоброчесні люди телефонують до керівництва окремих установ та підприємств щодо збору коштів на певні цілі.

Шахраї просять передзвонити за телефонним номером 063-468-89-55 (нібито керівництва обласної державної адміністрації).

Звертаємо вашу увагу, що обласна державна адміністрація не проводить жодного збору коштів.

У разі отримання подібних дзвінків просимо перевірити інформацію за телефоном (0382) 76-50-24 (приймальня голови обласної державної адміністрації) та звернутись до правоохоронних органів.

07.11.2017 — 12:07
Інформація щодо визнання обраним та реєстрацію депутата Хмельницької обласної ради Юрія Семенюка

Поділитись —

07.11.2017 — 10:57
Юні лісівники м. Нетішина під час канікул побували на навчально-пізнавальній екскурсії в столиці України

Гарну можливість відмінно відпочити від школи й провести осінні канікули у серці нашої держави – місті Києві надав вихованцям учнівського лісництва  Нетішинського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді колектив лісівників Державного підприємства «Славутське лісове господарство»на чолі з директором В.В. Сапожніком.

07.11.2017 — 09:29
Кожна українська дитина має володіти державною мовою – це наша межа компромісу, – Лілія Гриневич у НАТО

Україна – європейська країна, яка готова до цивілізованого діалогу щодо імплементації ст. 7 Закону «Про освіту», однак головна ідея статті повинна бути збережена: кожна українська дитина має володіти державною мовою – це наша межа компромісу. На цьому наголосила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час виступу перед послами країн-членів НАТО, що відбувся 6 листопада, у приміщенні штаб-квартири Альянсу.