Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

08.11.2017 — 17:29
Про ситуацію з вакцинами від грипу у Хмельницькій області станом на 3 листопада 2017 року

За інформацією головного епідеміолога Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександра Мирного, станом на 3 листопада 2017 року медичні заклади деяких районів та міст Хмельниччини придбали вакцину проти грипу і щепили нею 168 осіб з групи ризику (за власні кошти було закуплено 71 доза та 97 доз – за кошти місцевих бдюджетів.).

08.11.2017 — 15:28
Відбулося чергове засідання обласного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників

8 листопада під головуванням т.в.о. заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулося чергове засідання обласного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міжміських та приміських внутрішньообласних маршрутах загального користування.
На сьогоднішній конкурс було винесено 19 автобусних маршрути. По 14 об’єктам проведено конкурси та визначено 11 автомобільних перевізників, з якими будуть укладені відповідні договори на здійснення пасажирських перевезень.

08.11.2017 — 15:01
Відбулися півфінальні ігри обласного конкурсу КВК «Проф.фест»  серед учнів професійно-технічних навчальних закладів

У жовтні 2017 року стартував захід нового формату для учнів професійно-технічних навчальних закладів області – конкурс КВК «Проф.фест», мета якого створення сприятливих умов для задоволення потреб молоді у творчій самореалізації, організації  змістовного та продуктивного дозвілля, сприяння професійному самовизначенню та свідомому вибору професії, популяризації актуальних на ринку праці  професій, підвищення їх престижу.

08.11.2017 — 12:30
Розпочала свою роботу робоча група з питань розвитку курорту Сатанів

Мінеральна вода, один з основних факторів лікувальної рекреації в Хмельницькій області. На сьогодні необхідне вдосконалення курортно-рекреаційних послуг і ефективного використання мінеральних вод для збереження і покращення здоров’я населення. З цією метою розпочала свою роботу робоча група з питань розвитку курорту Сатанів Хмельницької області.

08.11.2017 — 11:46
Щодо проведення форуму космічних, супутникових і телекомунікаційних технологій “Global SatShow — 2017”

За інформацією Генерального консульства України в Стамбулі, у період з 09 по 10 листопада 2017 р. у м. Стамбул (Туреччина) проходитиме ІІІ-ій Міжнародний форум космічних, супутникових і телекомунікаційних технологій “Global SatShow – 2017” під гаслом “Формування майбутніх комунікацій”. Організаторами заходу є Міністерство транспорту, мореплавства і комунікацій Турецької Республіки, Незалежна асоціація промисловців і підприємців Туреччини (MUSIAD) […]

08.11.2017 — 09:24
Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2017 № 291 затверджено показники опосередкованої вартості спорудженого житла за регіонами України. Зокрема, у Хмельницькій області вартість 1 кв. м. загальної площі квартир будинку, з урахуванням ПДВ, становитиме 10 365 грн.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.11.2017 № 291 затверджено показники опосередкованої вартості спорудженого житла за регіонами України. Зокрема, у Хмельницькій області вартість 1 кв. м. загальної площі квартир будинку, з урахуванням ПДВ, становитиме 10 365 грн. Поділитись —

08.11.2017 — 09:08
Ближчим часом розробимо Національну стратегію розвитку систем водопостачання та водовідведення, – Зубко

Кожна галузь, яка сьогодні реформується, не можлива без сталого функціонування систем життєзабезпечення: тепла, води, водовідведення і енергетики. І тому нам вкрай необхідно спрямувати потужний інженерний потенціал саме в напрямок розробки Національної стратегії розвитку систем водопостачання і водовідведення.

Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках стратегічної сесії водоканалів.