Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

10.11.2017 — 18:37
Щодо врегулювання конфліктної ситуації у зв’язку зі зривом опалювального сезону у м. Шепетівка

Місцеве самоврядування зобов’язане сумлінно виконувати обов’язки перед громадянами. В першу чергу, це закон “Про органи місцевого самоврядування”, стаття 30, яка зобов’язує місцеву владу здійснювати управління комунальними підприємствами, тобто має бути своєчасний запуск та своєчасна подача тепла в будинки.

10.11.2017 — 16:54
В облдержадміністрації обговорили проблемні питання щодо встановлення засобів дистанційного зчитування показників

Сьогодні під головуванням т.в.о. заступника голови адміністрації Олега Гуменного відбулася нарада з обговорення проблемних питань, які виникають у сфері газопостачання.

У нараді взяли участь представники ПАТ “Хмельницькгаз”, голови райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.
В процесі спілкування, найбільше учасників наради цікавило питання заміни старих газових лічильників на нові зі встановленням засобів дистанційного зчитування показників.

10.11.2017 — 16:07
У Департаменті охорони здоров’я провели нараду щодо темпів виконання Урядової програми «Доступні ліки»

10 листопада у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я провели нараду щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки». На неї запросили представників центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області.

10.11.2017 — 15:49
УВАГА! Безоплатна правова допомога для малозабезпечених верств населення

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє, що з 4 по 8 грудня 2017 року з 10-00 до 16-00 год. в приміщенні управління буде надаватись безоплатна правова допомога малозабезпеченим верствам населення з питань реалізації і захисту прав людини в межах компетенції Державної аудиторської служби. Бажаючим прохання звертатись за адресою: м. Хмельницький, пров. Маяковського, 19/1; тел. […]

10.11.2017 — 14:58
ПАТ “НСТУ” оголошує конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного

Публічне акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України” оголошує конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного.

10.11.2017 — 14:54
Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у жовтні 2017 року  

  Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому. Протягом жовтня 2017 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря діоксидом азоту та формальдегідом середньомісячні концентрації яких становили 1,52 ГДК та 1,05 ГДК відповідно (у 2016 році діоксиду азоту — 1,24 ГДК, формальдегіду – 1,97 […]

10.11.2017 — 14:40
У Кам’янці за участю іноземних експертів стартував бізнес-форум

Офіційне відкриття бізнес-форуму «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для вас» – відбулося. Сьогодні, десятого листопада, «квітка на камені» зустрічає гостей з України, Канади, США, Туреччини, Польщі, Німеччини.
Такий щорічний формат заходу покликаний ознайомити потенційних інвесторів з різних куточків світу із економічним, соціальним, туристичним потенціалом міста.

10.11.2017 — 14:27
Операції та місії НАТО

Україна остаточно обрала курс на вступ до НАТО. Відповідний закон  Верховна Рада Україна ухвалила у 2017 році. А наскільки добре ми обізнані, що являє собою НАТО і як вона може впливати на міжнародну безпеку? Далі  –  детальніше про операції та місії НАТО.

10.11.2017 — 10:44
Управління Держпраці: інспекторів праці органів місцевого самоврядування навчали, як реалізовувати надані повноваження

За ініціативи Управління Держпраці у Хмельницькій області та за підтримки Департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації відбувся семінар-навчання у форматі круглого столу інспекторів праці органів місцевого самоврядування. Участь у заході взяли представники Головного Управління Пенсійного фонду України в  області, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, інспектори праці Управління Держпраці.

10.11.2017 — 10:16
Інформаційний вісник Уряду: Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

9 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна».Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу державного майна.  Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити  додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою. Приватизація допоможе ліквідувати корупцію, розсадником якої є більшість державних компаній.