Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

10.11.2017 — 18:37
Щодо врегулювання конфліктної ситуації у зв’язку зі зривом опалювального сезону у м. Шепетівка

Місцеве самоврядування зобов’язане сумлінно виконувати обов’язки перед громадянами. В першу чергу, це закон “Про органи місцевого самоврядування”, стаття 30, яка зобов’язує місцеву владу здійснювати управління комунальними підприємствами, тобто має бути своєчасний запуск та своєчасна подача тепла в будинки.

10.11.2017 — 16:54
В облдержадміністрації обговорили проблемні питання щодо встановлення засобів дистанційного зчитування показників

Сьогодні під головуванням т.в.о. заступника голови адміністрації Олега Гуменного відбулася нарада з обговорення проблемних питань, які виникають у сфері газопостачання.

У нараді взяли участь представники ПАТ “Хмельницькгаз”, голови райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.
В процесі спілкування, найбільше учасників наради цікавило питання заміни старих газових лічильників на нові зі встановленням засобів дистанційного зчитування показників.

10.11.2017 — 16:07
У Департаменті охорони здоров’я провели нараду щодо темпів виконання Урядової програми «Доступні ліки»

10 листопада у конференц-залі Департаменту охорони здоров’я провели нараду щодо виконання Урядової програми «Доступні ліки». На неї запросили представників центрів первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області.

10.11.2017 — 15:49
УВАГА! Безоплатна правова допомога для малозабезпечених верств населення

Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області повідомляє, що з 4 по 8 грудня 2017 року з 10-00 до 16-00 год. в приміщенні управління буде надаватись безоплатна правова допомога малозабезпеченим верствам населення з питань реалізації і захисту прав людини в межах компетенції Державної аудиторської служби. Бажаючим прохання звертатись за адресою: м. Хмельницький, пров. Маяковського, 19/1; тел. […]

10.11.2017 — 14:58
ПАТ “НСТУ” оголошує конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного

Публічне акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України” оголошує конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного.

10.11.2017 — 14:40
У Кам’янці за участю іноземних експертів стартував бізнес-форум

Офіційне відкриття бізнес-форуму «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для вас» – відбулося. Сьогодні, десятого листопада, «квітка на камені» зустрічає гостей з України, Канади, США, Туреччини, Польщі, Німеччини.
Такий щорічний формат заходу покликаний ознайомити потенційних інвесторів з різних куточків світу із економічним, соціальним, туристичним потенціалом міста.

10.11.2017 — 14:27
Операції та місії НАТО

Україна остаточно обрала курс на вступ до НАТО. Відповідний закон  Верховна Рада Україна ухвалила у 2017 році. А наскільки добре ми обізнані, що являє собою НАТО і як вона може впливати на міжнародну безпеку? Далі  –  детальніше про операції та місії НАТО.

10.11.2017 — 10:44
Управління Держпраці: інспекторів праці органів місцевого самоврядування навчали, як реалізовувати надані повноваження

За ініціативи Управління Держпраці у Хмельницькій області та за підтримки Департаменту соціального захисту населення  облдержадміністрації відбувся семінар-навчання у форматі круглого столу інспекторів праці органів місцевого самоврядування. Участь у заході взяли представники Головного Управління Пенсійного фонду України в  області, Головного управління ДФС у Хмельницькій області, інспектори праці Управління Держпраці.

10.11.2017 — 10:16
Інформаційний вісник Уряду: Уряд запропонував знайти ефективного власника для тисячі неефективних державних підприємств

9 листопада, Верховна Рада в першому читанні підтримала урядовий законопроект «Про приватизацію державного майна».Цей законопроект запроваджує прозору, конкурентну і зрозумілу процедуру продажу державного майна.  Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити  додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою. Приватизація допоможе ліквідувати корупцію, розсадником якої є більшість державних компаній.

10.11.2017 — 10:16
Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури

08 листопада 2017 року відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради відділу містобудування та архітектури облдержадміністрації під головуванням головного архітектора області Ірини Дунаєвської.

На порядок денний винесено питання розгляду матеріалів генеральних планів та планів зонування території для смт Лозове та 5-ти сільських населених пунктів Богданівці, Березове, Божиківці, Іванківці та Шелехове Деражнянського району Хмельницької області.