Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

01.12.2017 — 16:49
Президент впевнений, що українці підтримають на референдумі вступ до НАТО та членство в ЄС

Президент Петро Порошенко твердо переконаний, що український народ підтримає питання про вступ України до НАТО та членство у Євросоюзі на референдумі.

01.12.2017 — 16:40
У Хмельницькому розглянули «Актуальні питання контролю якості лікарських засобів та харчової продукції» та виконання Урядової програми «Доступні ліки»

1 грудня у Хмельницькому провели захід, під час якого обговорили актуальні питання контролю якості лікарських засобів та харчової продукції, належне виконання вимог законодавства суб’єктами господарювання, що здійснюють торгівлю медикаментами. Метою наради організатори визначили забезпечення прав споживачів ліків на безпечні, якісні, ефективні та доступні лікарські засоби, харчову продукцію, виконання вимог законодавства про ціни та захист прав споживачів.

01.12.2017 — 15:53
Послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористались більше 2,6 тис. безробітних осіб з інвалідністю

Питання соціального захисту та організації сприяння зайнятості людей з інвалідністю, надання їм якісних та адресних соціальних послуг залишається важливим напрямком роботи Хмельницької обласної служби зайнятості.

Так, протягом січня-листопада 2017 року послугами скористались 2,6 тис. безробітних осіб з інвалідністю.

За направленням обласної служби зайнятості працевлаштовано майже 700 осіб з особливими потребами на вакантні місця бухгалтера, механіка, охоронника, масажиста, заточувальника, продавця продовольчих та непродовольчих товарів, сиросолільника, електрогазозварника тощо.

01.12.2017 — 15:12
1 грудня 2017 року – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Девіз дня: «ВІЛ небезпечний, поки ти не знаєш про нього»
 1 грудня 2017 року світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом під гаслом «ВІЛ небезпечний, поки ти не знаєш про нього». У цей день по всьому світу люди висловлюють підтримку хворим на ВІЛ-інфекцію та СНІД, привертають увагу громадськості та ЗМІ до вирішення проблеми епідемії, боротьби з проявами стигматизації та дискримінації хворих, толерантного ставлення до них.

01.12.2017 — 15:09
Обласний конкурс української патріотичної пісні «Співоче Поділля»

З метою патріотичного виховання учнівської молоді, любові до Батьківщини, рідної землі, рідної домівки, до батька і матері, до своєї родини та підтримки юних талантів 30 листопада 2017 року Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді було проведено обласний конкурс української патріотичної пісні «Співоче Поділля!»

01.12.2017 — 15:00
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 01.12.2017 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 622,8 млн.грн., що становить 104,4% до показників, затверджених обласною радою на січень-листопад  поточного року.   Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 5725,4 млн. грн. або 97,4 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на […]

01.12.2017 — 12:36
Забезпечення соціальних гарантій учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на контролі обласної влади

30 листопада в обласній державній адміністрації відбулося засідання “круглого столу” з представниками ГО учасників АТО в Хмельницькій області, які входять до складу Координаційної ради громадських організацій учасників АТО в Хмельницькій області. Участь у засіданні взяли перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

01.12.2017 — 11:04
Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у жовтні 2017 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому.

Протягом жовтня 2017 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря діоксидом азоту та формальдегідом середньомісячні концентрації яких становили 1,52 ГДК та 1,05 ГДК відповідно (у 2016 році діоксиду азоту — 1,24 ГДК, формальдегіду – 1,97 ГДК). По іншим забруднюючим речовинам, за якими велись спостереження, перевищень гранично допустимих концентрацій не зафіксовано.

01.12.2017 — 10:04
На Хмельниччині 320 тис. людей скористалися програмою «Доступні ліки»

Починаючи з квітня 2017 року відповідно до Урядової програми «Доступні ліки» лікарі області виписали понад 520 тис. рецептів, близько 320 тис. людей вже скористалися ними.

Наразі нараховується майже 250 аптечних закладів на Хмельниччині, які беруть участь у програмі.
Загалом у 2017 році на програму «Доступні ліки» для Хмельниччини  із державного бюджету виділено 23,2 мільйони гривень.
Як зазначив голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, урядова ініціатива щодо відшкодування вартості ліків є надзвичайно важливою, адже дозволяє громадянам, особливо незахищеним верствам населення, отримати доступ до якісних препаратів.

01.12.2017 — 09:53
Управління Держпраці: керівник відомої торгівельної мережі магазинів підміняв трудові відносини – цивільними договорами

Інспектори праці Управління Держпраці у Хмельницькій області, за зверненням працівника, провели інспекційне відвідування торгової мережі магазинів щодо порушення його трудових прав.

Під час інспекційного відвідування інспектори праці встановили, що цивільно-правовий договір, наданий роботодавцем, містив ознаки трудового.
Вказані факти зафіксовані актом та наданими поясненнями працівника, які виконував роботу без офіційного працевлаштування. На усунення виявленого порушення роботодавцю внесено припис.