Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

05.12.2017 — 16:22
О. Корнійчук: З такими людьми, як наші волонтери, ми подолаємо усі негаразди і обов’язково переможемо!

Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку» закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.
З цієї нагоди в обласній державній адміністрації відбулися урочисті заходи. Зі словами вітання до волонтерів Хмельниччини звернувся голова адміністрації Олександр Корнійчук, який відмітив, що волонтер – це покликання, це спосіб життя, це велике надбання народу.

05.12.2017 — 15:37
Увага! Попередження про пориви вітру в Україні

За даними Укргідрометцентру, 6 грудня в Львіській, Волинській, Рівненській, Тернопільській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та на Закарпатті пориви вітру 15-20 м/с.

05.12.2017 — 12:10
Стан довкілля Хмельницької області за результатами моніторингових спостережень у листопаді 2017 року

Спостереження за станом атмосферного повітря проводилися Хмельницьким обласним центром з гідрометеорології на двох стаціонарних постах в місті Хмельницькому. Протягом листопада 2017 року в місті Хмельницькому спостерігалось забруднення атмосферного повітря діоксидом азоту середньомісячна концентрація якого становила 1,66 ГДК (у 2016 році діоксиду азоту — 1,44 ГДК). По іншим забруднюючим речовинам, за якими велись спостереження, перевищень гранично […]

05.12.2017 — 12:10
Зміни до класифікатора професій: МОЗ повертає попередні професійні назви робіт

Заразі очікується публікація відповідного наказу Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Перехід на нові професії розпочнеться з 2018 року. Стаж, надбавки та доплати, які були напрацьовані за період роботи у сфері охорони здоров’я, будуть збережені. А щоб перехід на нові професії був поступовим та плавним, наразі МОЗ повертає попередні професійні назви робіт – “фельдшер з медицини невідкладних станів”, “лікар-терапевт”, “сестра медична з лікувальної фізкультури”, “сестра медична з масажу”, “інструктор з трудової терапії” та “інструктор з трудової адаптації”.

05.12.2017 — 11:57
Володимир Гройсман: Наше завдання – досягти рівня середньої зарплати в 10 тис. грн

Кабінет Міністрів України в рамках політики зростання економіки та підвищення соціальних стандартів ставить завдання довести показник середньої зарплати штатного працівника до 10 тис. грн з нинішніх 7400 грн. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі «Свобода слова на ICTV». 
Він підкреслив, що  прогнозний показник зростання економіки в наступному році становить 3%. Разом з тим, ухвалення ефективних управлінських рішень дозволить збільшити цей показник. 

05.12.2017 — 11:46
У Городнявській ЗОШ відкрито музей пам’яті Героям

4 грудня 2017 року в Городнявській ЗОШ І-ІІІ ст. Шепетівського району відбулось відкриття музею пам’яті, присвяченому вчителю та учню, які загинули за Україну: Герою України Дзявульському Миколі Степановичу та нагородженому посмертно орденом «За мужність» III ступеня Гаврилюку Сергію Євгеновичу.

05.12.2017 — 11:33
Управління Держпраці зміцнює соціальний діалог з профспілками

Управління Держпраці у Хмельницькій області, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, провело зустріч з керівництвом Федерації профспілок Хмельницької області та з головами обласних профспілок щодо налагодження співпраці.

05.12.2017 — 09:07
За вирішенням проблем – до обласної влади

4 грудня заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка провів особистий прийом громадян.