Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

06.12.2017 — 17:41
Волонтерський Агітпотяг “Труханівська Січ” знову вирушає у подорож

На грудень місяць запланований 10-й Потяг, а точніше Різдвяний Потяг Св. Миколая, який вже вдруге буде курсувати Україною та вітати з Різдвяними Святами. Але вперше вітання будуть не з Заходу на Схід, а саме зі Сходу на Захід.

06.12.2017 — 16:06
Державна реєстрація договорів оренди землі відтепер доступна онлайн

6 грудня 2017 року Міністерство юстиції, Міністерство аграрної політики та продовольства, Державне агентство з питань електронного урядування та Фонд Східна Європа презентували нову електронну послугу з реєстрації договорів оренди земель сільськогосподарського призначення у режимі онлайн.

06.12.2017 — 15:25
Президент: Армія не для того тримає фронт, щоби ворог орудував у глибокому тилу

За три з половиною роки збройного протистояння з російським агресором українське воїнство, волонтери, весь український народ зберегли свободу нашої держави. Збройні Сили України та інші силові підрозділи міцно тримають оборону на Сході нашої держави. Тому дедалі більшу ставку ворог робить на те, щоб бити в спину, підривати зсередини і дестабілізувати ситуацію в Україні і в Москві не шкодують на це ні сил, ні грошей. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Львівської області.

06.12.2017 — 12:32
Відшкодування втрат, наповнення державного та місцевого бюджету – результати роботи аудиторів Хмельничччини за 11 місяців 2017 року

За результатами проведення контрольних заходів фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом січня – листопада 2017 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 42,9 млн грн.
Вжитими заходами забезпечено відшкодування втрат на суму 25,2  млн грн.

06.12.2017 — 12:20
НАТО: Удосконалення можливостей

Україна визначила своїм основним зовнішньополітичним курсом вступ до Північно-Атлантичного Альянсу. Які ж стратегічні пріоритети НАТО та як Альянс бачить євроатлантичну безпеку на найближчі роки? Стратегічна обстановка та рамки для планування розвитку всіх сил і засобів НАТО, у тому числі типи операцій, які повинен бути здатний виконувати Альянс, та умови розвитку сил і засобів аналізуються в Стратегічній концепції Альянсу, прийнятій у 2010 році.

06.12.2017 — 12:15
8 грудня о 10.00 відбудеться семінар з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, РДА, МВК, об’єднаних територіальних громад на тему: “Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень” (зал засідань Будинку рад)

8 грудня о 10.00 відбудеться семінар з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, РДА, МВК, об’єднаних територіальних громад на тему: “Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень” (зал засідань Будинку рад)   Поділитись —

06.12.2017 — 11:42
Зупини насильство – захисти себе!

В рамках  Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка відбулася акція-застереження “Зупини насильство – захисти себе”.

Читачі-учні гімназії №2  почули вагомі застереження, щирі поради та важливі рекомендації від справжніх професіоналів, які у своїй щоденній роботі вирішують досить складні проблеми різного роду насильства.

06.12.2017 — 11:38
Всеукраїнський ярмарок вакансій

Всеукраїнський ярмарок вакансій включатиме в себе низку заходів, що направленні на укомплектування вакансій, роботу Хмельницького міського центру зайнятості по наданню послуг клієнтам: презентація послуг державної служби зайнятості, консультації фахівців служби зайнятості; складання резюме та відеорезюме; тестування, профвідбір; навчання за сприянням служби зайнятості; поради психолога «Адаптація на новій роботі», тощо.

06.12.2017 — 11:31
Юні скелелази Кам’янця повернулися додому з призовими місцями

Цьогорічний листопад видався врожайним для юнацької скелелазної збірної нашого міста. 10-12 листопада у м. Нетішин пройшли Всеукраїнські юнацькі змагання зі скелелазіння (види складність, болдеринг), де кам’янчанка Анастасія Найдук виборола срібло серед дівчат 2005-2006 р.н.
А вже 25 листопада в м. Києві відбулися найбільші українські юнацькі скелелазні змагання  – фестиваль скелелазіння Junior Climbing Jam 2017. Юні скелелази Кам’янця вибороли 3 командне місце поступившись киянам і харків’янам.
Крім того, з 30 жовтня по 3 грудня в м. Харків проходили Всеукраїнські юнацькі змагання зі скелелазіння у видах болдеринг і швидкість. Цього разу Сіваш Артемій переміг  у болдерингу і здобув срібло у швидкості, серед  юнаків 2009-2010 р.н.

Наступна велика скелелазна подія відбудеться вже в Кам’янці – 12-14 січня 2018 року національний скелелазний календар відкриє “Різдвяний болдеринг” – найбільші юнацькі змагання Заходу України.

06.12.2017 — 11:16
Частоти мовлення українського радіо та “Поділля — центр”

З 1 вересня мешканці багатьох районів Хмельниччини, які слухали передачі українського радіо та “Поділля — центр” на ультракоротких хвилях, залишились без нього. Це викликало хвилю обурення як у жителів краю, так і громадських організацій. В результаті численних звернень вдалось повернути мовлення  на Хмельниччину. Отож,  вмикайте свої приймачі  і слухайте програми українського радіо та “Поділля – центр” .