Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

13.12.2017 — 17:11
Під час відеоселектору МОЗ обговорило з регіонами забезпечення пацієнтів наркотичними засобами та психотропними речовинами

12 грудня відбулася відеоселекторна нарада Міністерства охорони здоров’я з областями під головуванням заступника Міністра Олександра Лінчевського. Посадовець говорив про актуальність проблеми доступу до контрольованих препаратів та запросив до тематичного діалогу. Він повідомив, що на шляху розвитку паліативної допомоги лікарі, часто, не розуміють сучасного законодавства щодо обігу наркотичних та психотропних речовин. А тому бояться їх призначати, навіть пацієнтам, котрі гостро потребують знеболення.

13.12.2017 — 16:19
Уряд ухвалив рішення про розширення Національного переліку основних лікарських засобів

Сьогодні, 13 грудня 2017 року, на засіданні Уряд проголосував за 2 постанови, що передбачають забезпечення українців медичними препаратами у наступному році. Мова йде про оновлену версію Національного переліку основних лікарських засобів та зміни до Постанови №1303, якою забезпечуються ліками пільгові групи населення.

13.12.2017 — 15:37
Роботи кам’янчан увійшли до унікального видання  – “Книги Добра”

9 грудня 2017 року в мистецькому Арсеналі у м. Києві за участю Президента України Петра Порошенка відбулася презентація унікального видання  – “Книги Добра”, яку створювали упродовж 9 місяців діти та дорослі з усіх куточків України.
Нагадаємо, Проект стартував на початку цього року, було оголошено конкурс реальних історій добра,  на який надійшло понад 3000 оповідань. Коли  поважне журі на чолі з письменницею, народним депутатом України Марією Матіос відібрало сотню кращих історій, які вражають, оголосили другий етап конкурсу – ілюстрування . З усієї України надійшло 300 000 малюнків.  
Приємно відмітити, що до «Книги Добра» увійшли роботи Віри Шпильової  – «Хліб від бандерівців», Валерії Перерви (малюнок) і Горіховської Аліни (малюнок) з м. Кам’янець-Подільський.

13.12.2017 — 14:46
14 грудня о 15.00 в обласній філармонії відбудуться урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці заснування Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького 

14 грудня о 15.00 в обласній філармонії відбудуться урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці заснування Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Поділитись —

13.12.2017 — 14:44
Валовий збір зерна у 2017 році очікується в обсязі понад 3 млн.тонн

За попередніми розрахунками Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації у 2017 році у господарствах Хмельницької області виробництво зернових та зернобобових культур у заліковій вазі очікується в межах 3,2 млн. тонн при урожайності 58 ц/га.

13.12.2017 — 14:12
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вперше цю дату було відзначено згідно Указу Президента у 2006 році. Обрана вона була невипадково. 31 рік тому українці святкували першу перемогу над ядерним монстром, що вирвався на волю, обпікши своїм чорним диханням мільйони людських доль. Саме цього дня відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС.

13.12.2017 — 12:56
У Хмельницькому відбувся Форум регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій»

12 грудня у Хмельницькому відбувся перший Форум регіонального розвитку «Розумне зростання Хмельниччини та розвиток територій». Захід організований за сприяння проекту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні», облдержадміністрації, обласної ради, Хмельницької торгово-промислової палати та Центру розвитку місцевого самоврядування.

13.12.2017 — 10:53
Управління Держпраці: результат перевірки – 56 оформлених працівників

Інспектори праці Управління Держпраці у Хмельницькій області, за зверненням працівника, провели інспекційне відвідування торговельної мережі магазинів щодо порушення його трудових прав.
Під час інспекційного відвідування встановлено, що цивільно-правовий договір, наданий роботодавцем, містив ознаки трудового. Відповідно до статті 265 КЗпП України суб’єкту господарювання доведеться сплатити 96 тис. штрафних санкцій.

13.12.2017 — 10:19
Проведено обласний заочний конкурс історико-технічного стендового моделювання

З 20 по 30 листопада 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний заочний конкурс з історико-технічного стендового моделювання.
За результатами оцінювання журі конкурсу визначило наступних переможців у командному заліку: І-ше місце здобула команда Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва, ІІ-ге місце Кам’янець-Подільського  Центру  дитячої та юнацької творчості і ІІІ-тє місце команда Славутської міської станції юних техніків.

13.12.2017 — 09:26
Інформація щодо проведення серед учнівської молоді  освітньої, інформаційної роботи з вивчення та популяризації національної історії та культури

Відповідно до плану роботи Хмельницького державного центр естетичного виховання учнівської молоді та з  метою формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, пошани до видатних  історичних діячів, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків на кращих зразках історії рідного народу, його досвіду, традицій, освіти та культури  у професійно-технічних навчальних закладах було проведено інформаційно-освітню роботу з вивчення і популяризації національної історії та культури.