Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Новини

19.12.2017 — 18:05
В.Кальніченко: Пріоритетом при формуванні місцевих бюджетів має бути відсутність дефіциту по захищених статтях

Низку актуальних питань щодо формування видаткової частини місцевих бюджетів заслухали 18 грудня на селекторній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка та за участю заступника голови облдержадміністрації Валерія Олійника і першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук.

19.12.2017 — 17:29
Юннати Хмельницького ОЕНЦУМ відзначили День Святого Миколая-Чудотворця

Вихованці Хмельницького ОЕНЦУМ дочекались святкування найулюбленішого дня у році – Дня Святого Миколая-Чудотворця, адже знали, що за їх слухняність, старанність і працьовитість він принесе їм багато приємних та несподіваних подарунків.  

19.12.2017 — 16:47
Олександр Корнійчук: Дорожні служби області мають бути готові до можливого погіршення погодних умов

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада з питань належного утримання доріг та забезпечення життєдіяльності населених пунктів під час ускладнених погодних умов. 

Від Хмельниччини участь у селекторі взяли голова адміністрації Олександр Корнійчук, т.в.о. заступника голови Олег Гуменний, начальник ГУ ДСНС у Хмельницькій області Єдуард Братко та керівники регіональних служб автомобільних доріг.

19.12.2017 — 16:02
Захоплююча подорож у Новорічну казку

Новорічні свята – це завжди щось надзвичайно чарівне! Святково та яскраво, з гарним настоєм та добрими світлими почуттями розпочалися дитячі ранки у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва.

За традицією – першими гостями на Новорічному святі стали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик» – діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах.

19.12.2017 — 14:59
Управління Держпраці: дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці – обов’язок роботодавця

Законом про Державний бюджет України на 2018 рік прийнятим Верховною радою України 7 грудня 2017 року  встановлено підвищення мінімальної зарплати з 1 січня 2018 року до 3723 гривень.
З цього часу роботодавці зобов’язані щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше 3723 грн. Якщо ж заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, то їм необхідно провести доплату до рівня мінімальної, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

19.12.2017 — 14:42
Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін’юсту Я МАЮ ПРАВО! Звертайся за правовою допомогою. Захищаймо права разом! pravo.minjust.gov.ua, 0-800-213-103 – єдиний контактний центр системи безоплатної правової допомоги

Долучайтесь до національного правопросвітницького проекту Мін’юсту Я МАЮ ПРАВО! Звертайся за правовою допомогою. Захищаймо права разом! pravo.minjust.gov.ua, 0-800-213-103 – єдиний контактний центр системи безоплатної правової допомоги. Поділитись —

19.12.2017 — 14:29
26 грудня 2017 року о 10 годині, у сесійному залі Будинку рад, відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації

26 грудня 2017 року о 10 годині, у сесійному залі Будинку рад, відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації,   ПОРЯДОК ДЕННИЙ: Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в області Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території Хмельницької області. Про план роботи обласної державної адміністрації на 2018 рік та […]

19.12.2017 — 14:19
Відбудеться передноворічний ярмарок сільськогосподарської продукції

23 грудня 2017 року у м. Хмельницькому по вулиці Прибузькій (від вул. Свободи до вул. Старокостянтинівське шоссе) відбудеться передноворічний ярмарок сільськогосподарської продукції.

Хмельничани та гості міста зможуть придбати м’ясо та м’ясопродукти, молоко та молокопродукти, рибу та рибопродукти, мед, олію, крупи, картоплю, яблука та інші овочі і фрукти за цінами, значно меншими за ринкові. 
Запрошуємо усіх завітати на ярмарок з 8:00 години ранку.

19.12.2017 — 14:14
На Шепетівщині вшанували пам’ять Сергія Оврашка

18 грудня в музеї ім.. Миколи Островського відбулася година пам’яті присвячена 3-й річниці загибелі командира розвідроти 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» Сергія Оврашка.

Віддати шану патріоту завітали: мама героя – Світлана Дмитрівна, студенти Шепетівського медичного училища, вчителі Коськівської ЗОШ, представники районної влади, друзі та родичі.

19.12.2017 — 12:53
В облдержадміністрації проаналізували стан використання коштів ДФРР та інфраструктурної субвенції

18 грудня в облдержадміністрації під час селекторної наради з  керівниками районів та об’єднаних територіальних громад на селекторну нараду проаналізували стан реалізації  в області інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку та стан реалізації та погодження переліків проектів, які можуть реалізуватись за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаними територіальними громадами.