Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

20.12.2017 — 17:08
Міжнародна торгівля на Хмельниччині розвивається дедалі активніше

Бізнес-спільнота краю продовжує нарощувати обсяги торгових операцій зі своїми закордонними партнерами. Свідченням цього є те, що протягом січня-листопада 2017 року Хмельницькою митницею ДФС оформлено понад 36,1 тисячі митних декларацій, а це на 28 відсотків перевищує аналогічний показник минулого року.

20.12.2017 — 15:32
Уряд схвалив законопроекти, які забезпечують стабільне фінансування проектів регіонального розвитку, – Зубко

Мінрегіон розробив законопроекти, мета яких – підвищити конкурентоспроможність регіонів, спростити процедури доступу до ресурсів ДФРР, прискорити та забезпечити стабільне фінансування проектів регіонального розвитку. Так Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував схвалення на засіданні КМУ  проектів Законів«Про внесення змін до Закону «Про засади державної регіональної політики» і «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансування регіонального розвитку».

20.12.2017 — 14:45
Відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції

20 грудня  відбулося засідання колегії Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області під головуванням  начальника ГТУЮ у Хмельницькій області  Віктора Худняка.

До участі у колегії були запрошені  керівники  та заступники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області.

20.12.2017 — 14:18
Визначено номінантів премії “За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя”

19 грудня відбулося засідання комісії з присудження премії обласної державної адміністрації «За вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя» у 2017 році. 

20.12.2017 — 11:25
Управління Держпраці: під час інспекційного відвідування роботодавець зобов’язався виплатити більше 400 тис. грн. заборгованості по зарплаті

Під час проведення інспекційного відвідування інспекторами праці Управління Держпраці у Хмельницькій області на одному із підприємств Хмельниччини виявлено заборгованість по заробітній платі у сумі 436 308 гривень.

З’ясовано, що на підприємстві існує невиплачена заробітна плата за червень-листопад 2017 року перед 32 працівниками.

20.12.2017 — 11:18
Керівники області привітали дітей Хмельниччини з Днем Святого Миколая

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найкащих і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки.
Так, у день вшанування Святого Миколая,  керівники області не оминули увагою вихованців закладів освіти Хмельниччини.