Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

20.02.2018 — 18:21
Президент України підписав Закон про реінтеграцію Донбасу

“Сьогодні, як я і обіцяв, підписую Закон про реінтеграцію Донбасу. Закон жодною буквою не порушує міжнародних зобов’язань України, включаючи Мінські домовленості.
Україна залишається відданою мирному врегулюванню ситуації на окупованому Донбасі, як це і передбачено нашими міжнародним зобов’язанням”, – сказав Петро Порошенко.

20.02.2018 — 16:37
Учням Зеленокуриловецької ЗОШ – оновлений шкільний автобус

Відремонтований шкільний автобус тепер підвозить учнів Зеленокуриловецької ЗОШ І-ІІІ ступенів до школи. До цього часу дітей із навколишніх сіл возили старим автобусом, який не лише потребував частого ремонту, а й створював масу незручностей.

20.02.2018 — 15:37
Відбулася нарада щодо організації конкурсу «Кращий за професією»

20 лютого під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася нарада щодо організації конкурсу «Кращий за професією» серед електромонтерів промислових підприємств області.
З метою запобігання  витоку кваліфікованих робітничих кадрів та молоді на заробітки за кордон вже традиційним на Хмельниччині стало проведення тижнів популяризації робітничих професій та конкурсу «Кращий за професією». Цього разу планується популяризувати спеціальність «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

20.02.2018 — 15:29
В Хмельницькому відбулась установча конференція Обласної ліги орендодавців, підприємців і роботодавців

На установчій конференції, участь у якій прийняли представники з 17 регіонів нашої області, затверджено Статут, обрано Президента та членів правління організації роботодавців, визначено форми та методи роботи.

20.02.2018 — 15:21
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

У вівторок, 20 лютого, в Україні вшановують пам’ять загиблих учасників Революції Гідності.
Для віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист нашої держави, голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова обласної ради Михайло Загородний, представники міської влади, керівництво силових структур та організацій, громадськість вшанували пам’ять полеглих патріотів України покладанням квітів до фотогалереї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів у зоні АТО та пам’ятника Героям Небесної Сотні.

20.02.2018 — 15:06
22 лютого 2018 року о 10 годині у сесійному залі  Будинку рад (2-й поверх) відбудеться  розширене засідання колегії облдержадміністрації

22 лютого 2018 року о 10 годині у сесійному залі  Будинку рад (2-й поверх) відбудеться  розширене засідання колегії облдержадміністрації Поділитись —

20.02.2018 — 14:44
У Хмельницькому здійснили першу операцію з корекції гіпертрофічної кардіоміопатії

19 лютого у Хмельницькому кардіохірургічному центрі, який діє на базі відділення кардіоваскулярної хірургії Хмельницької обласної лікарні виконали унікальну для нашого краю операцію. Вперше на регіональному рівні, аби попередити летальність пацієнта, здійснили корекцію гіпертрофічної кардіоміопатії. Це, безумовно, визначна подія для кардіологічної та кардіохірургічної служби нашої області.

20.02.2018 — 12:03
НАЖИВО: засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору проектів і програм , що можуть реалізуватися за рахунок коштів ДФРР у 2018 році

Розпочалося засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році. Трансляція засідання в режимі он-лайн. Поділитись —

19.02.2018 — 17:32
Юннати  і школярі Хмельниччини – переможці Всеукраїнського конкурсу учнівських  навчально-дослідних земельних ділянок

На днях у місті Києві було завершено підведення підсумків фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок,  який нещодавно проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
Педагоги і юннати  Хмельниччини – учасники заходу гідно представили у його фіналі заклади освіти рідного краю, результати власної практичної дослідницької діяльності і отримали високу оцінку своєї праці.

19.02.2018 — 13:46
За минулий тиждень складено 117 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Гуменного відбулася чергова нарада з представниками контролюючих органів щодо результатів роботи мобільних груп у транспортній галузі.

Так, проведено відпрацювання у таких містах : Хмельницький, Кам’янець-Подільський та Старокостянтинів. Складено 5 протоколів за ст..164 КУпАП та 1 перегруз на 85 євро.

В результаті проведених перевірок, за минулий тиждень складено 117 актів порушення Закону України “Про автомобільний транспорт”.