Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

Новини

09.10.2018 — 17:10
14-15 жовтня 2018 року в м.Київ, у виставковому центрі “Парковий” відбудеться “Horasis China Meeting in Ukraine”.

14-15 жовтня 2018 року в м.Київ, у виставковому центрі “Парковий” відбудеться “Horasis China Meeting in Ukraine”. Захід організовують Horasis Ukraine, China Federation of Industrial Economics та Horasis (Швейцарія) http://horasisuа.com/uk/ Horasis організовує бізнес-форуми для розв’язання найважливіших проблем глобальної трансформації бізнесу та розробки моделей та прогнозних планів економічного зростання. Учасники спільно визначають актуальні проблеми та розробляють секторальні […]

09.10.2018 — 15:39
На Хмельниччині під час торгів ставка річної оренди землі зросла до 631,42% від нормативної грошової оцінки

На Хмельниччині у вересні 2018 року на земельних аукціонах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Хмельницькій області, інвестори придбали права оренди на 6 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Ділянки загальною площею 181,39 га розташовані на території Ізяславського, Хмельницького та Славутського районів Хмельниччини.

09.10.2018 — 10:18
Самчиківський розпис отримає нове життя

«Нове життя самчиківкого розпису» – таку назву має проект, який отримав грант Українського культурного фонду. Проект підготовлений Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва за підтримки голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадима Лозового та начальника управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірини Трунової. Реалізується він в рамках партнерства Центру та мистецької ініціативи UAMAZE.