10.04.2017 — 14:49

Наші стаєри серед найкращих

9 квітня в столиці відбулася щорічна масштабна бігова подія – 7 міжнародний пробіг «Нова пошта Київ півмарафон-2017», який зібрав біля 9000 учасників з 48 країн.

На старт головної дистанції – 21,0975, вийшло майже 3000 атлетів 50 з них – професійні спортсмени. Призовий фонд змагань склав 146000 гривень. Абсолютні переможці серед чоловіків і жінок отримали по 25 тисяч гривень, за 2, 3, 4, 5 місця – по 14 тис., 10 тис., 5 тис. та 2 тис. грн. відповідно. Усім фінішувавшим вручили пам’ятні медалі.

Всього любителям бігу було запропоновано подолати 4 індивідуальні дистанції: півмарафон 10км, 5км і 2км. Двохкілометровий благодійний забіг «Переможці» передбачав зібрання коштів на придбання спортивних протезів для ветеранів та волонтерів АТО з ампутацією.

Переможцем міжнародного півмарафону став Анбеса Ленчо з Ефіопії,  який встановив новий рекорд траси – 1год.03хв.57сек. Другим фінішував спортсмен з Польщі, а третій – Роман Романенко з Дніпропетровщини (1 год. 05 хв. 39,3 сек.), який став переможцем чемпіонату України.

Четвертим у загальному заліку серед 2016 чоловіків срібним призером чемпіонату України завершив біг представник Хмельниччини Ігор Порозов (1год.05хв.44сек.). Віталій Капітанець з Кам’янця-Подільського із шостим часом в пробізі (1год.09хв.46сек.) завоював чемпіонство України серед молоді.

У підсумку збірна нашої області стала першою в командному заліку чемпіонату України.