12.06.2017 — 16:14

Юні хмельницькі фехтувальники привезли нагороди з Литви

27-28 травня в Каунасі пройшов кубок європейського циклу з фехтування на шпагах серед дітей у віці до 14 років. У змаганнях взяли участь спортсмени Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Німеччини, Австрії, Фінляндії, Польщі та України.

У складі збірної України виступали двоє спортсменів Обласної ДЮСШ Єва Мазур і Тимофій Крижанівський.

В результаті особистих змагань Єва посіла перше місце, отримавши чемпіонський кубок.

Тимофій програв австрійцю в 1/16 турнірній таблиці і посів у підсумку 21 місце.

У другий день змагань Єва Мазур виступаючи в складі першої збірної України разом з двома спортсменками з Києва, впевнено виграла дві зустрічі у збірної команди Литви і Естонії-2.

За перше місце наші дівчата зустрілися з першою командою Естонії. Здобувши перемогу з рахунком 45-39, українки стали чемпіонками.

Збірна України-2, в складі якої виступав Тимофій Крижанівський, програла зустріч майбутньому чемпіону за вхід у фінал команді Україні-1, і в матчі за бронзові медалі перемогли команду Білорусі  з рахунком 45-30, посівши третє місце з 13 команд.

Тренує спортсменів тренер ОДЮСШ Мазур Юрій Михайлович (суддя міжнародної категорії, старший тренер збірної України серед дівчат до 17 років).