04.07.2017 — 16:18

Дві медалі для області у маунтенбайку

Троє спортсменок збірної команди області взяли участь у чемпіонаті України з маунтенбайку. Змагання пройшли у Рівному 30 червня та 01 липня.

У перший день визначили найсильніших у крос-кантрі марафоні. Наші гонщиці виступали у категорії “молодші дівчата”. На непростій дистанції у 15 кілометрів Марині Калинюк, яка ще й на рік молодша за інших учасниць, вдалося фінішувати другою. Наталія Свистунова вже традиційно була найкращою у цій категорії та здобула золоту медаль. Бронзу забрала спортсменка з Волині. Ще одна гонщиця з Хмельницького, Валерія Приступа, стала шостою.

Наступного дня дівчата взяли участь у етапі чемпіонату України у гонці елімінатор. Наталії знову не було рівних, а Марина пропустила гонщицю з міста Бахмут Аліну Голубоцьку та стала третьою. Валерія цього разу піднялась на п’яту позицію.