Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

08.08.2017 — 11:50

20-21 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний форум із медичного туризму: «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє».

20-21 вересня 2017 року відбудеться Міжнародний форум із медичного туризму: «Медичний туризм на Львівщині, як розвиток та перспектива на майбутнє». Місцем проведення обрано готель «Соната», який розташований за адресою: м. Львів, вул. Морозна, 14. Оплата проживання для учасників Міжнародного форуму із медичного туризму відбувається від офіційного партнера готелю «Соната» на умовах знижок та за рахунок відряджуючої сторони.

Основною метою проведення форуму є: налагодження взаємодії медичного, страхового, дипломатичного, туристичного сегменту між собою і державними органами влади.

Аудиторією форуму буде:медичний, страховий, військовий, дипломатичний, туристичний і державний сектор.

Завданням організаторів буде: організація заходів, налагодження контактів серед медичного, туристичного та державного секторів, координація страхового сектора, консультаційні послуги з фінансових і юридичних питань.

Проведення Міжнародного форуму, із медичного туризму має на меті об’єднати ідеї туристичних операторів, представників медичної галузі та експертів із можливостями, знаннями  досвідом туристичної галузі задля успішної реалізації туристичної індустрії та політики, як в Україні, так і за кордоном.

Ваша підтримка у проведені форуму – це чудова можливість долучитися до оновленої медичної туристичної складової бізнесу в Україні та сприяти залученню інвестицій на Львівщині.

Контактна особа Олександр Кревський, моб. тел.: +38 (067) 771-17-55).