Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

22.09.2017 — 16:31

Хмельниччина – найкраща, бо вона – наша!


Хмельниччина сьогодні – край з високо потужними підприємствами, де виготовляють конкурентоспроможну продукцію для різних галузей життєдіяльності нашого краю та держави. Висока якість продуктів дозволяє експортувати товари в країни близького та далекого зарубіжжя. Розвинутий у нас дрібний бізнес.

Хмельниччина – аграрна. Кожного року надзвичайно багата та родюча земля дарує нам щедрі плоди людської праці. За окремими показниками ми займаємо лідируючі позиції в державі.

Хмельниччина – високоосвічена. Надзвичайно вагомим є науковий потенціал, який цінується не лише у нас, але й у всьому світі. Учні та студенти є переможцями та призерами престижних олімпіад та конкурсів, досягають значних успіхів.

Хмельниччина – спортивна. Своїми досягненнями спортсмени краю прославляють Хмельниччину в Україні і на міжнародній арені, популяризують спорт і здоровий спосіб життя серед молоді.

Хмельниччина – край, де впроваджуються сучасні технології в усіх галузях, в тому числі і в медичній, адже життя та здоров’я громадян – найцінніший скарб.

Хмельниччина – туристична. Край, де поєднується історична, культурна, архітектурна та природна спадщина. Край, який радо зустрічає туристів звідусіль. Меджибіж, Кам’янець, Самчики, Ізяслав, Антоніни, Старокостянтинів сьогодні є туристичними центрами області. Розроблення бренду Хмельниччини є вагомим кроком у розвитку туристичної галузі.

Хмельниччина – культурно-мистецька. Криниця спадку нашого краю невичерпна. Неповторні  українські пісні, танці, література,  архітектура, образотворче мистецтво, народні ремесла та творчість зачаровують і підкорюють світ, змушують поважати нас як націю.  Безцінні скарби  нашого народу, які є виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, зберігаються, відтворюються та розвиваються.

Хмельниччина – найкраща, бо вона – наша!