10.10.2017 — 10:32

Відбувся Чемпіонат Хмельницької області зі спортивного орієнтування  2017 р.

Незважаючи на штормове повідомлення, яке поширювалося на п’ятницю, в суботу біля с.Давидківці Хмельницького району відбувся Чемпіонат Хмельницької області  2017. Змагання відбулись за підтримки управління молоді і спорту облдержадміністрації.

В змаганнях взяли участь 8 команд. Перший день змагань – особиста першість. Змагання по типу – в заданому напрямку. Спортсмени вишиковуються на старті, отримують карти та з інтервалом в 2 хвилини по команді стартера рушають на дистанцію. Читаючи на бігу карти, вони прямують на дистанцію в пошуках КП. Їх на дистанції розташовано 18. Контрольний час 1 год.30 хв.  Фініш несподіванок не показав.

Першим в групі Ч18,21 фінішував Євтодій Максим з часом  40:15 хв з команди м.Хмельницького, тренер Хмельницького міського центру туризму краєзнавства та екскурсій учнівської молоді. У групі Ч16 першим з часом 25:08 хв фінішував Ребрик Дмитро з команди Полонської ОТГ.  В группі  Ч14 переміг Заморока Михайло І-ю розр. з команди м.Хмельницького, який знайшов 10 КП за 40: 52 хв. В в групі молодших Ч12  переміг Остапенко Ростислав подолавши 6 КП за 37:32 хв.

Серед дівчат першою в групі Ж18 з’явилась на фініші Перунська Ганна з команди м.Хмельницький 3,  учениця Хмельницького електромеханічного коледжу, з результатом   1:43 хв. В групі Ж14 перемогла Давидюк Вікторія  з команди Полонської ОТГ яка знайшла 10 КП за 35:26хв. В групі Ж12 першою була Марчук Діана з команди Хмельницького району ( ХОЦТКУМ) з часом 1:09:20 год.

На другий день змагання перемістилися на  східну частину Давидковецького лісу, де пройшли естафети з орієнтуванням. Вітер та  хмари не завадили учасникам продемонструвати гарну техніку орієнтування. Естафети проводились в заданому напрямку. В молодшій групі Ч12 дистанцію довжиною 1,2 км  з 6 КП краще інших подолала команда  Хмельницького району (ХОЦТКУМ) 0:57:22. В групі Ж14 на дистанції довжиною 2,3 км з 8 КП кращими були дівчата Хмельницький 3. В групі Ч14  на дистанції довжиною 2,4 км з 8 КП перемогли хлопці з команди Хмельницький 1.

В командному заліку перше місце в Чемпіонаті  зайняла команда Полонської ОТГ  з результатом  358 балів. Другими стали спортсмени команди м. Хмельницький 5 (ХМЦТКЕУМ) , які набрали 256 балів. Третіми спортсмени Хмельницького района (ХОЦТКЕУМ) з результатом  226 балів. Переможці в особистому заліку  нагороджені грамотами управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації, в естафетах – дипломами Федерації спортивного орієнтування України в Хмельницькій області. Команди  також нагороджено кубками та грамотами.