Хмельницька
обласна державна адміністрація

 Офіційне інтернет-представництво

Версія для людей
з вадами зору

30.12.2017 — 10:07

Відбулося вручення обласної премії у сфері фізичної культури та спорту

Напередодні Нового року в облдержадміністрації відзначили провідних спортсменів, тренерів та фахівців у галузі фізичної культури та спорту області. Привітав учасників заходу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Юрій Бирка.

Як зазначив Юрій Ігорович, Хмельниччина пишається здобутками свої спортсменів, які завдяки своїй праці та наполегливості, волі до перемоги досягають високих результатів у змаганнях європейського та світового рівня. Посадовець запевнив, що обласна влада і надалі робитиме все, щоб забезпечити підтримку розвитку спорту в області. Він побажав усім присутнім міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

Далі відбулося вручення обласної премії у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації премією нагороджено:

-у номінації Кращий спортсмен з олімпійських сидів спорту”:

Пєлєшенка  Олександра Юрійовича, заслуженого майстра спорту України з важкої атлетики

Сівака Вадима Олеговича, майстра спорту України з регбі

Чумака Дмитра Віталійовича, заслуженого майстра спорту України

Грищун Інну Володимирівну, майстра спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное

Бех Марину Олександрівну, майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики

Пундика Дмитра Васильовича, майстра спорту України міжнародного класу з фехтування

Жовнір Ольгу Богданівну, заслуженого майстра спорту України з фехтування

Олійника Павла Станіславовича, заслуженого майстра спорту України з вільної боротьби

Шуть Вероніку Євгенівну, кандидата у майстри спорту України з велосипедного спорту

-у номінації “Кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми”:

Головатюка Романа Юрійовича, заслуженого майстра спорту України з кікбоксингу

Шлопко Тетяну Іванівну, майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Сабара Ярослава Віталійовича, майстра спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ВАКО

Подостройця Станіслава Олександровича, майстра спорту України зі стрибків на батуті

Мельник Тетяну Григорівну, заслуженого майстра спорту України з пауерліфтингу

Кондратова Павла Васильовича, майстра спорту України з кікбоксингу ВАКО

Осецьку  Антоніну Тарасівну, майстра спорту України з кікбоксингу ВАКО

– у номінації “Кращий спортсмен юніор (юнюрка) з олімпійських видів спорту” 

Бойка Віктора Вадимовича, кандидата у майстри спорту України з боксу

Лісінську Анастасію Русланівну, майстра спорту України з боксу

Карцана Аркадія Руслановича, майстра спорту України з боксу

Герасименко Алісу Ігорівну, майстра спорту України з тхеквондо ВТФ

Садову Дарію Сергіївну, майстра спорту України з фехтування

Ломачинську Ангеліну Василівну, майстра спорту України з важкої атлетики

Заболотного Ярослава Станіславовича, майстра спорту України з важкої атлетики

Борейка Івана Сергійовича, кандидата у майстри спорту України з боксу

Драча Максима Вікторовича, кандидата у майстри спорту України з боксу

Божука Андрія Олеговича, майстра спорту України з важкої атлетики

-у номінації “Кращий спортсмен-інвалід”

Купріянова Юрія Васильовича, майстра спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Трушева Віталія Євгенійовича, заслуженого майстра спорту України з футболу

Гуранську Тетяну Володимирівну, майстра спорту України міжнародного класу з волейболу

Антонюка Володимира Петровича, заслуженого майстра спорту України з футболу

Виговського Владислава Олеговича, кандидата у майстри спорту України з шахів

-у номінації “Кращий спортсмен ветеранського спорту”

Омельчука Костянтина Миколайовича, ветерана спорту з гирьового спорту

Стойка Миколу Анатолійовича, ветерана спорту з легкої атлетики

Оніщука Миколу Никифоровича, ветерана спорту з легкої атлетики

Шамовського Віктора Карповича, ветерана спорту з настільного тенісу

Кожана Миколу Івановича, ветерана спорту з важкої атлетики

-у номінації “Кращий тренер з олімпійських видів спорту”

Мацьоху Ігора Михайловича, заслуженого тренера України з важкої атлетики

Мігунова Олександра Володимировича, тренера-викладача з регбі

Мацьоху Михайла Марковича, заслуженого тренера з важкої атлетики

Майстра Аркадія Олександровича, тренера-викладача з веслування на байдарках та каное

Крушинськийого Вадима Вікторовича, старшого тренера-викладача з легкої атлетики

Штурбабіна Олега Валерійовича, тренера-викладача вищої категорії з фехтування

Скавронського Олександра Павловича тренера-викладача з боксу

Чумакова Андрія Анатолійовича, заслуженого тренера України з боксу

Чумакова Анатолія  Миколайовича, заслуженого тренера України з боксу

Свідницького Ігора Вікторовича, тренера-викладача І категорії відділення фехтування

Михайловського Валерія Васильовича,  тренера-викладача І категорії відділення тхеквондо ВТФ

Лещенко Олену Олександрівну, тренера-викладача відділення легкої атлетики

Гоняка Володимира Михайловича, заслуженого тренера України, тренера-викладача відділення легкої атлетики

Мамчура Віктора Вячеславовича, тренера-викладача з велосипедного спорту

-у номінації “Кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської
програми”:

Лабатюка Анатолія Анатолійовича, тренера-викладача з кікбоксингу

Воронецького Вадима Борисовича, заслуженого тренера України з пауерліфтингу

Лугового Олега Олександровича, заслуженого тренера України, тренера-викладача з кікбоксингу

– у номінації “Кращий тренер з видів спорту інвалідів”

Воробеля Віктора Даниловича, тренера-викладача в Хмельницькому регіональному центрі “Інваспорт”

Коробчука Василя Павловича, заслуженого тренера України з футболу Хмельницького регіонального центру “Інваспорт”