05.03.2018 — 10:19

Хмельницькі спортсменки посіли другу сходинку на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Вдалим став виступ хмельницьких спортсменів на 30-му ювілейному чемпіонаті України з пауерліфтингу серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат та ветеранів, який відбувся у м.Коломиї Івано-Франківської області з 22 по 28 лютого 2018 року.

Наші спортсмени здобули цілу колекцію нагород, а збірна команда області дівчат посіла другу сходинку п’єдесталу.

Результати виступів спортсменів були такими.

Майстер спорту України Антонюк Анастасія у ваговій категорії до 57 кг серед дівчат за сумою триборства 418,5 кг здобула золоту нагороду, за коефіцієнтом Вілкса стала абсолютною чемпіонкою України, встановила два Рекорди України у присіданнях 173 кг та в тязі 150,5 кг, жим лежачи 95 кг.

Хмельничанка Буккіна Олена у ваговій категорії до 57 кг серед дівчат виборола бронзову нагороду, присідання 145 кг, жим лежачи 70 кг, тяга 140 кг, сума триборства склала 355 кг.

Майстер спорту України Ткачук Катерина у ваговій категорії до 63 кг серед дівчат за сумою триборства 437,5 кг здобула золоту нагороду та встановила Рекорд України у жимі лежачи 115 кг, присідання 170 кг, тяга 152,5 кг.

Параскевич Катерина у ваговій категорії до 84 кг серед дівчат за сумою триборства 345 кг здобула срібну нагороду та встановила Рекорд України у жимі лежачи 92,5 кг, присідання 130 кг, тяга 122,5 кг.

Майстер спорту України Бежевець Ганна у ваговій категорії до 57 кг серед юніорок з сумою триборства 395 кг здобула бронзову нагороду, присідання 160 кг (2 місце), жим лежачи 87,5 (2 місце), тяга 147,5 кг (3 місце).

Майстер спорту України міжнародного класу Шлопко Тетяна у ваговій категорії до 52 кг серед жінок з сумою триборства 460 кг (Рекорд України серед юніорок) виборола срібну нагороду, присідання 187,5 кг (Рекорд України серед юніорок, 1 місце), жим лежачи 110 кг (Рекорд України серед юніорок, 2 місце), тяга 162,5 кг (Рекорд України серед юніорок, 2 місце).

Майстер спорту України Осичка Лариса у ваговій категорії до 57 кг серед жінок з сумою триборства 422,5 кг здобула срібну нагороду, присідання 167,5 кг (1 місце), жим лежачи 85 кг (2 місце), тяга 170 кг (2 місце).

Майстер спорту України Загоруйко Валентина у ваговій категорії до 84 кг серед жінок з сумою триборства 537,5 кг здобула срібну нагороду, присідання 225 кг (2 місце), жим лежачи 122,5 кг (2 місце), тяга 190 кг (2 місце).

Майстер спорту України Тимофтей Ігор у ваговій категорії до 74 кг серед чоловіків з сумою триборства 675 кг посів четверте місце, присідання 252,5 кг, жим лежачи 170 кг, тяга 252,5 кг.

Майстер спорту України Красій Сергій у ваговій категорії до 93 кг серед чоловіків з сумою триборства 862,5 кг виборов срібну нагороду, присідання 350 кг (2 місце), жим лежачи 225,5 кг (2 місце), тяга 290 кг (3 місце). Спортсмен вперше виконав норматив Майстра спорту України Міжнародного класу.

Ветеран спорту Бушманов Віктор у ваговій категорії до 83 кг серед чоловіків ветеранів з сумою триборства 555 кг виборов срібну нагороду, присідання 230 кг (2 місце), жим лежачи 150 кг (2 місце), тяга 175 кг (3 місце).

Вітаємо спортсменів з вдали виступом та бажає нових яскравих перемог на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях!!!