16.04.2018 — 12:34

Подільські дзюдоїсти завоювала 11 медалей на Всеукраїнському турнірі в Луцьку

14 квітня 2018 року в м. Луцьк відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті Волинських майстрів дзюдо під патронатом федерації дзюдо України. На волинське татамі вийшло 217 юних дзюдоїстів з різних куточків нашої держави.

Збірна Хмельницької області завоювала 11 медалей різного ґатунку. На почесний п’єдестал піднімались вихованці ДЮСШ «Динамо» . Золоті медалі здобули – Акішев Назар, Юрчак Назар, Войтов Вадим, Гончарук Давид. Срібними призерами стали Коваль Ілля, Врублевський Даніїл, Стависюк Артем. Бронзові нагороди здобули Клімов Всеволод, Масловський Артем, Гурняк Іван, Нагірна Ангеліна.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на всеукраїнських змаганнях  та бажаємо подальших спортивних здобутків!